Znaleziono 188 wyników

autor: Koraa
24 kwie 2018 13:21
Forum: Ogólne rozmowy
Temat: Jak wymyślić sobie nietypowe hobby?
Odpowiedzi: 135
Odsłony: 12262

Re: Jak wymyślić sobie nietypowe hobby?

Myślę, że nie trzeba nie wiem jak myśleć by mieć jakieś fajne hobby. Ja proponuje numizmatykę .Jest to mega interesujące i zawsze możesz tą pasję dzielić w przyszłości z dziećmi. Pooglądaj sobie różne monety u nich https://www.skarbnicanarodowa.pl/ bo są w dobrej cenie i dość ciekawe.
autor: Koraa
22 kwie 2018 18:09
Forum: Inne ciekawe strony
Temat: Propozycja na wakacje
Odpowiedzi: 55
Odsłony: 6199

Re: Propozycja na wakacje

A co myślicie o wyprawie motocyklowej do Gruzji? Ja zawsze o tym marzyłam jednak nie miałam wcześniej okazji by jechać. Teraz mam możliwości i nawet ciekawą ofertę :) Mówię tutaj o ich https://time2moto.pl/ ofercie. Sporo na ich temat czytałam i jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak to jest wszystk...
autor: Koraa
17 kwie 2018 19:15
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1880

Re: Na jakim etapie kariery zawodowej jesteście?

Zawsze interesowałam się chemią i biologia, moim marzeniem były takie studia. Chciałam pracować w dużym laboratorium i przeprowadzać doświadczenia, które byłyby z pożytkiem dla ludzkości:) W rezultacie skończyłam rolnictwo -jestem panią na włościach i zajmuje się roślinkami. No i fajnie powiem Ci. ...
autor: Koraa
17 kwie 2018 19:12
Forum: Myślę o... (tutaj Twój pomysł na biznes)
Temat: Myślę o biznesie w rolnictwie
Odpowiedzi: 42
Odsłony: 7216

Re: Myślę o biznesie w rolnictwie

Myślę, że to dobry pomysł. Na początku jednak zrób rozeznanie co opłaca się uprawiać i co Ci w tym pomoże. Oni https://www.syngenta.pl/ mają bardzo ciekawe rozwiązania dla rolników dlatego też koniecznie sobie tam zajrzyj. Myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego własnie dla swojej działalności w ...
autor: Koraa
17 kwie 2018 19:07
Forum: Szalone pomysły...
Temat: uprawa rzepaku
Odpowiedzi: 3
Odsłony: 176

Re: uprawa rzepaku

Myślę, że mając sporo ziemi aż szkoda jej nie wykorzystać pod uprawę. Wiadomo początki mogą być trudne dla osób, które nigdy się tym nie zajmowały. Ja na pewno polecam zaglądać do nich https://www.syngenta.pl/ bo oprócz ciekawych informacji znajdziesz nowoczesne rozwiązania dla rolników.
autor: Koraa
16 kwie 2018 23:26
Forum: Marketing i reklama
Temat: Niestandardowa reklama
Odpowiedzi: 19
Odsłony: 2582

Re: Niestandardowa reklama

Warto dobrze przemyśleć to w jakie działania inwestujesz. Czasem lepiej jest postawić na dobry marketing internetowy, Ja do tego polecałabym Ci tą https://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/ firmę. Ma dobrą opinię no i przystępną ofertę. Myślę, że będziesz zadowolona :)
autor: Koraa
15 kwie 2018 19:07
Forum: Aktualne sprawy
Temat: Brak klientów w internetowym biznesie
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 532

Re: Brak klientów w internetowym biznesie

Może nieodpowiednio się promujesz w sieci. To jet mega istotne i o d tego mega zależy cały wynik. Dlatego pomyśl o odpowiedni marketingu. Ja polecałabym ich https://fabrykamarketingu.pl/deweloper-na-facebooku-naturalnie-ze-tak/ ofertę bo jest na prawdę ciekawa . Do tego na ich stronie znajdziesz wie...
autor: Koraa
12 kwie 2018 17:02
Forum: Marketing i reklama
Temat: Usunięcie blizny
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 2184

Re: Usunięcie blizny

Wiele osób ma jakieś blizny, które chce usunąć jednak nie wie jak to zrobić. Zanim pokupujesz tonę kosmetyków warto byłoby się dowiedzieć nieco więcej na ich temat. Możesz to zrobić np tutaj http://wszystkoobliznach.pl/ . Uważam, że zawarte tam artykuły pomogą Ci w skutecznym pozbyciu się blizn :)
autor: Koraa
06 kwie 2018 18:11
Forum: W kwestii sugestii
Temat: Atrakcje na wesele?
Odpowiedzi: 24
Odsłony: 3507

Re: Atrakcje na wesele?

Jak atrakcje na wesele to obowiązkowo fotobudka, albo barman. Według mnie są to najlepsze atrakcje na tą chwilę. Jeżeli interesują Cię takie atrakcje na weselu to ja polecałabym Ci zajrzeć do nic https://www.mimofoto.pl/ bo mają świetną ofertę :)
autor: Koraa
04 kwie 2018 21:02
Forum: Rodzicielstwo
Temat: choroba - co robić?
Odpowiedzi: 28
Odsłony: 4163

Re: choroba - co robić?

Najlepiej byłoby iść do lekarza. Wiem, że czasami jest to niemożliwe dlatego warto znać lekarza, który przyjdzie do domu. Np tutaj https://lekarzobok.pl/ możesz umówić wizytę do domu np na terenie Warszawy. Według mnie jest to mega wygodne i ratuje nas w nagłych przypadkach :)

Wyszukiwanie zaawansowane