Chcesz mieć lepsze samopoczucie ?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
elabarbara

Re: Chcesz mieć lepsze samopoczucie ?

Post autor: elabarbara » 11 sty 2018 18:08

Stres niestety szybko odbija się na naszym zdrowiu, może zacząć się niewinnie, ale należy uważać. Niestety takie emocję biora górę i ciężko nie raz nad tym zapanować. Warto zapanować i kontrolować nasze emocje.

mama89

atrakcje w mazowieckim

Post autor: mama89 » 21 lut 2018 21:31

Samej marzy mi się odpoczynek, najlepiej w jakimś hotelu ze Spa, to by dopiero były doznania. Zastanawiam się nad noclegiem w Płocku, hotel prezentuje się bardzo fajnie oraz ma spa. Mam zamiar wybrac się tam z koleżanką na weekend i nieco odpocząc od codzienności. Jak się zaopatrujecie na takie babsie wypady?

mocnamama

Post autor: mocnamama » 22 lut 2018 12:04

Ja od wielu lat trenuję siłowo, biorę różne formy kreatyny i niektórzy mówią, mam większe mięśnie od mojego męża i może nawet mają racje :D jednak zmierzam do tego, że sport faktycznie poprawia samopoczucie, pamiętam, jak byłam już w zaawansowanej ciąży i musiałam zrezygnować z treningów to czułam się o wiele gorzej...

restowa

Post autor: restowa » 20 mar 2018 15:18

W kwestii dobrego samopoczucia masaże są świetne. Jako świeżo upieczona Mama nie zawsze mam możliwości i czas aby jeździć do masażysty. Mąż bardzo dużo pracuje, dlatego sprawił mi miłą niespodziankę w postaci pięknego fotela masującego. Zajmuje mało miejsca ale jak masuje! Jak synek śpi zawsze funduje sobie w ciągu dnia szybką sesję masażu i bardzo dobrze wpływa to na moje samopoczucie :-). Jeśli macie możliwości zdecydowanie polecam!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”