Co myślicie o wyprzedażach?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Zena

Co myślicie o wyprzedażach?

Post autor: Zena » 26 sty 2009 15:19

Co myślicie o wyprzedażach? Korzystacie?

Zena

Awatar użytkownika
Swiatelko
Kontakt:

Re: Co myślicie o wyprzedażach?

Post autor: Swiatelko » 26 sty 2009 19:25

wyprzedażach styczniowych i sierpniowych ?

pimpek
Kontakt:

Post autor: pimpek » 26 sty 2009 20:06

Ja bym chętnie poszalała, ale kurcze zawsze jakoś złośliwie nie mam wtedy pieniędzy... szkoda bo potem i tak muszę kupić podstawowe ciuchy, ale już w normalnych cenach i na extrasy nie starcza. Najzabawniejsze że co roku obiecuję sobie odłożyć jakąś poważną kwotę którą będę mogła przeznaczyć na wyprzedaże ;) i jak myślicie udaje mi się? :lol: ano nie :roll:

Renia.Z

Post autor: Renia.Z » 27 sty 2009 12:21

Wyprzedaże jako takie mnie nie interesują.
Szaleństwo w sklepach, tłumy wydzierające sobie z rąk co popadnie, bo –40%...
Wyprzedaż w centrum handlowym ma wyższe ceny niż dokładnie te same produkty w sklepie firmowym trzy przecznice dalej po zwykłych cenach...
Przynajmniej takie są moje doświadczenia, gdy zadowolona z oszczędności wchodziłam do innego sklepu dwa miesiące później.

Osobiście polecam sklepy wyprzedażowe. Końcówki kolekcji z poprzedniego sezonu nawet do –80%.
Na wiosnę 2008 kupiłam dziecku buty sportowe model lato 2007 za 25zł, cena regularna 89,90.
Na jesieni 2008 kupiłam sobie kozaki zimowe model zima 2007 za 64,50 cena ok. 270zł.
Na żadnej wyprzedaży tak mi się nie trafiło!!!
Choć chętnie korzystam z np. kup dwie pary w cenie jednej lub wszystko za pół ceny.
Poza tym staram się kupować na bieżąco i nie na zapas.

Pozdrawiam

P.S. Też umiem zaszaleć...

makneta

Post autor: makneta » 27 sty 2009 16:31

Wyprzedaże to chyba głównie w dużych miastach. Zdarzyło mi się będąc w W-wie kilka razy skorzystać z takich wyprzedaży. A u mnie w mieście w ostatnie lato to tylko w Tiffi zaszalałam na wyprzedażach i kupiłam np. kieckę za 49 zł, taką samą jak moja przyjaciółka wcześniej za 299.

Awatar użytkownika
r0sie

Post autor: r0sie » 31 sty 2009 00:12

A i owszem, korzystam, głównie wtedy robię właśnie zakupy typu ubrania i buty dla naszej trójki.
Na co dzień nie stać mnie na zakupy w np. Benettonie, natomiast na wyprzedażach już tak :) Lubię ich ciuszki, są ładne i przede wszystkim świetne gatunkowo. Dlatego lubię wyprzedaże i zakupy w markowych sklepach w tym okresie.
Właśnie jutro wybieram się z Kamilką na 'polowanie' i mam nadzieję pokupować jej trochę ciuszków z których strasznie powyrastała ostatnio.
Ania

Kontakt:

Post autor: karma » 22 sty 2010 13:31

Jeżeli lubicie wyprzedaże - ubrania w cenach promocyjnych ;)
(zastanawiam się jak można nie lubić :?: )
zapraszam do naszego sklepu firmowego e-smoczek.pl mamy obniżke cen na nasze smocze ubranka (dla dzieci od 0 do 2 lat) i niektóre zabawki.
Promocja będzie trwała tylko do 10-tego lutego - powiem szczerze, że taka okazja nie wiem kiedy się jeszcze powtórzy :)
wiec zachęcam szczerze - nawet na zakupy na "zapas" bo u dziecka jedno jest pewne .... do ubranek zawsze dorośnie ;)

Awatar użytkownika
r0sie

Re: Co myślicie o wyprzedażach internetowych

Post autor: r0sie » 29 cze 2010 11:47

A co sądzicie o wyprzedażach Internetowych? Korzystacie?
Ania

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 31 gru 2012 13:51

Uwielbiam wyprzedaże ! :) Szczególnie te styczniowe i czerwcowe. Przedwczoraj byłam w Warszawie i muszę przyznać, że już są obniżki sięgające 30%. Myślę, że za jakieś 2 tygodnie będą te najprzyjemniejsze - 70% :D
W internecie raczej ubrań nie kupuję. Nie mam do tego przekonania.
Odkryłem, że całkiem dobrą strategią, gdy ktoś pyta mnie, czy jestem ateistą, jest uświadomić mu, że on również jest ateistą, wszak nie wierzy w Zeusa, Apollona, Amona Ra, Mitrę, Baala, Thora, Wotana, Złotego Cielca ani w Latającego Potwora Spaghetti. Ja po prostu poszedłem o jednego Boga dalej.

KasiaMama
Kontakt:

Post autor: KasiaMama » 03 sty 2013 10:34

Co za pytanie! A kto ich nie lubi, a te w sieci chyba lubię coraz bardziej, z braku czasu na włóczenie sie po sklepach. Dawno tego nie robiłam, a przyznam szcerze, ze marzy mi się rajd po sklepach i to co ważne, bez zegarka w ręce! No ale pomarzyć miło, a rzeczywistość robi swoje. Zatem jeśli na zakupy to teraz tyko on-line :( . A jeśli chodzi wyprzeeaże, to od mniej więcej roku śeldzę to co oferują kluby zakupowe - czyli wyprzedaże online. Fajna rzecz, bo za firmowe ciuchy, buty, perfumy, czy bieliznę płacę mniej :)
:king:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”