Co myślicie o wyprzedażach?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Awatar użytkownika
garsonka

Re: Co myślicie o wyprzedażach?

Post autor: garsonka » 08 mar 2013 13:02

KasiaMama, fajne plany :) trzymam kciuki, żeby udało Ci się je zrealizować :)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 04 cze 2013 00:36

Ja ostatnio zerknęłam i znalazłam fajne butki na lato. Bardzo seksowne :P Mężowi się spodobały i nie fuczał, że znów kupiłam tysięczną parę butów :P

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 07 cze 2013 21:51

Ależ oczywiście, że korzystamy :) Sama osobiście uwielbiam polować na przeróżne okazje. Mogę Wam na polecić sklep w którym jest cała masa różnych okazji na sportowe ciuchy dobrych marek (Adidas, Nike itp...).
Zamawiam najczęściej ubranka dziecięce chociaż i mi samej również zdarza się coś kupić ;) Warto tam zaglądać co jakiś czas.
Sama jestem nieco zapracowaną biznesmamą więc w takich sportowych ciuchach czuję się najlepiej :D Moje dzieciaki zresztą również.

Awatar użytkownika
green

Post autor: green » 09 cze 2013 13:21

Uwielbiam wyprzedaże i promocje i nie znam osoby, która nie lubi. Ale zdarzyło się mi ostatnio że gdy wybrałam ze strony ranking laptopów sprzęt który chciałam i udałam się do sklepu znanej marki to był owszem w promocyjnej cenie tylko że bez baterii, bo podobno ktoś sobie wyjął, była to ostatnia sztuka.

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 27 lis 2013 09:16

Ja ogólnie bardzo lubię polować na przeróżne promocje - daje mi to dość dużą satysfakcję :) Wiele koleżanek uważa, że mam naprawdę masę kasy, z uwagi na firmowe ciuszki w jakie się ubieram.
Ja za to szukam kodów rabatowych z których często korzystam robiąc zakupy.
Ostatnio na przykład znalazłam fajne promocje do C&A. Można zyskać nawet do 30% zniżki przy nowej kolekcji.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 07 mar 2014 07:22

Wyprzedaże są ok dopóki jednak są wyprzedażami ... Często przez sklepy stosowane są nieuczciwe praktyki polegające na tym, że na metce dają wyższą cenę, którą przekreślają i wstawiają starą ... Ludzie często się na to łapią. Ceny w sklepach internetowych potrafią być różne.
Ja na przykład lubię korzystać ze skąpca.
Dzięki czemu mogę stwierdzić, czy rzeczywiście ta rzecz jest w tym sklepie najtańsza i zobaczyć czy gdzieś nie ma innej okazji. Z braku czasu coraz częściej robię zakupy w sieci tak więc jest to w takim przypadku konieczne.

bella91

Post autor: bella91 » 18 mar 2014 07:53

Chętnie korzystam z wyprzedaży, bo można znaleźć coś naprawdę fajnego w dużo niższej cenie niż wcześniej:) Ostatnio kupiłam ubranka dla dzieci w galerii w Poznaniu za grosze. Teraz szukam wanny i prysznica bo mamy remont i chcemy wszystko wymienić.

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 20 mar 2014 20:17

Chyba wszystkie z nas chętnie korzystają z wyprzedaży, taka już nasza natura. Sama w tej chwili poluje na jakieś tanie buty ślubne na Ślubny bucik jak to mówi moja koleżanka, jeśli chodzi o wyprzedaże i okazję to trzeba być cierpliwym, prędzej czy później jakaś się pojawi i wejdzie nam w ręce. W każdym razie czasami się zastanawiam ile z nas nie zwraca uwagi na cenę, ważne żeby był tylko napis wyprzedaż?

RóżowyCukierek

Post autor: RóżowyCukierek » 27 mar 2014 08:49

Uwielbiam wyprzedaże, jednak przerażają mnie tłumy w sklepach. ;)

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 28 mar 2014 12:44

swietnie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”