Co myślicie o wyprzedażach?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Tymoteusz1

Re: Co myślicie o wyprzedażach?

Post autor: Tymoteusz1 » 19 wrz 2016 15:50

Wyprzedaże to bardzo dobry pomysł na zaoszczędzenie mnóstwa pieniędzy i nabycie potrzebnych w domu każdego dnia sprzętów. Jesli dodatkowo wchodzicie na wyhacz.pl, to możecie śledzić aktualne promocje i wyprzedaże w różnych sklepach. Myślę, że warto się temu przyjrzeć.

Bella_565

Post autor: Bella_565 » 11 sty 2017 12:08

Ja zawsze kupuje na wyprzedażach bo można dużo zaoszczędzić

wania

Post autor: wania » 16 sty 2017 12:35

Wyprzedaże zawsze kuszą, warto sobie jednak zdawać sprawę z tego, że często jest to tylko iluzja i chwyty sklepów, które chcą abyśmy myśleli, że jest to niesamowita okazja :mouthclosed:

edytawolan

Post autor: edytawolan » 17 sty 2017 13:37

Ja je lubię, niestety mój portfel nie :D

Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Kontakt:

Post autor: Ombre_Clothing » 18 sty 2017 15:38

Same dobre rzeczy! :)
My do siebie zapraszamy jeżeli poszukiwany jest sklep z odzieżą męską. I czy to ubrania dla młodego chłopaka czy dorosłego mężczyzny, z pewnością każdy z nich się u nas odnajdzie. Teraz od stycznia ruszyła wielka wyprzedaż i kurtki męskie można otrzymać nawet 80 zł taniej. Warto nas odwiedzać, warto być na bieżąco z promocjami, a w tej kwestii dzieje się u nas wiele. Zapraszamy :) :king: :king:

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 11 paź 2017 10:49

Wyprzedaże to fajna sprawa, szczególnie jak uda się upolować coś naprawdę korzystnego. Ja kiedyś znalazłam kurtkę przejściową za mniej niż połowę ceny, do tego ostatnia sztuka i idealna na mnie ;) Tak się trafiło. Do tego w sieci też można znaleźć wiele ofert wyprzedaży i rabatów, które kuszą korzyściami. Wiadomo, chcąc kupić ubrania zawsze szuka się jakiś promocji na to.

yokoyoko

Post autor: yokoyoko » 09 gru 2017 20:29

W przypadku ubrań i tak znacznie bardziej wolę kupić coś porządnego innej marki, niż płacić za znane logo tyle samo. Sytuacja prezentuje się w taki sposób za sprawą www.4friko.pl, zaopatrujących mnie w odzież dużo lepszej jakości, niż ta znana z sieciówek. Modne kroje, idealnie dopasowane do mojej sylwetki. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”