Sposoby na cellulit

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Santek.N

Re: Sposoby na cellulit

Post autor: Santek.N » 25 lip 2016 14:10

Nie wiem czy tego typu zabiegi nie są skuteczne na cellulit właśnie, z tego co udało się doczytać to endermologia to naprawdę genialny kierunek jeśli chodzi o odchudzanie, a więc też walkę z cellulitem, a belequilibre całkiem sporo pozytywnych opinii mają w sieci więc można się sugerować nimi.

margo903

Post autor: margo903 » 22 sie 2016 09:41

Ja również słyszałam, że drenaż limfatyczny jest sposobem na cellulit. Pamiętać jednak trzeba, że taki zabieg musi być odpowiednio wykonany, przez osobę z doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami. Można na przykład zamówić drenaż limfatyczny, który zostanie wykonany w naszym domu.

Mileneczka

Post autor: Mileneczka » 26 sie 2016 23:12

No na cellulit czy wodny czy tłuszczowy to therm line hydrofast rzeczywiście działa, W miesiac pozbyłam się pomarańczowej skórki nie mam żadnych negatywnych skutków ubocznych. Jestem bardzo zadowolona.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 31 sie 2016 10:33

Cokolwiek robicie, to koniecznie zadbajcie, by było to naprawdę zdrowe i nieinwazyjne. Przede wszystkim idźcie na konsultacje, gdzie powiedzą Wam, jak macie podejść do tematu, by go usunąć. Pamiętajcie, że najważniejsze to leczyć się mądrze.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 07 wrz 2016 13:02

Zdrowa dieta, dużo wody, masaże, peelingi i ćwiczenia. Ja ostatnio odkryłam wczasy odchudzające dla mam z dziećmi i chyba się zapiszę na ten wyjazd.
Odchudzam się od niedawna i potrzebuję motywacji a taki wyjazd to skarbnica wiedzy :) Czy któraś z was była kiedyś na wczasach odchudzających?

komalia

Post autor: komalia » 12 wrz 2016 11:35

Dowiedziałam się co zrobić, aby się go pozbyć. Dużo ćwiczeń, (wchodzenie po schodach jest dobre, polecam ;) ) dobra dieta no i masaże.

michalina84

Post autor: michalina84 » 12 wrz 2016 14:56

Ja pozbywam się cellulitu systematycznie od jakiegoś czasu. Piję dużo wody niegazowanej, bardzo ograniczyłam ilość dodawanej do potraw soli (zmieniłam sól na przyprawy i jest dużo zdrowiej i dużo smaczniej). Dodatkowo jem dużo warzyw i owoców, ruszam się (teraz jeżdżę dużo na rowerze, ale jak zima nadejdzie to idę na siłownię). Robię sobie masaże szorstką rękawicą, a prysznic kończę zimnym natryskiem. Balsamów nie używam tych antycellulitowych, ale raczej tych nawilżających.

aga77

Post autor: aga77 » 14 wrz 2016 17:17

Świetnie sprawdza się bandażowanie. Nie wiem czy słyszeliście o takim zabiegu? Jest bezbolesny, nieinwazyjny, ale skuteczny. Uważam, że naprawdę warto skorzystać. Specjalne tego typu zabiegi również podnoszą biust.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 23 mar 2017 11:20

Są 3 opcje - dieta, sport i zabiegi. Ich połączenie zagwarantuje sukces. O ile dieta i ruch to Twój indywidualny plan to zabieg mogę polecić. Akurat robiłam go w Radomiu - Vela Shape 3 w Klinice Krajewski (http://estivance.pl/zabiegi/kosmetologia-2/velashape/). Dopełniło mi to efekt diety i ćwiczeń, bo już po nich była spora różnica,ale wiadomo, nie da się tak łatwo pozbyć choćby większości skórki pomarańczowej.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 19 kwie 2017 20:02

Ja byłam na takim zabiegu usuwaniu cellulitu w Coco-time we Wrocławiu. Takie zabiegi naprawdę często sprawdzają się w różnych sprawach. Jednak nie jeden zabieg wystarcza, tylko seria zabiegów. Koszty są różne, ale końcowy rezultat bardzo fajny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”