Nowa kuchnia - na wymiar czy gotowa ze sklepu?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
aneta3

Re: Nowa kuchnia - na wymiar czy gotowa ze sklepu?

Post autor: aneta3 » 31 sie 2016 09:50

Ja mam w domu wszystkie meble na wymiar

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 31 sie 2016 18:30

Ja też będe miała meble na wymiar, wg władnego projektu :) Znalazłam akcesoria i oświetlenie do mebli i chyba zamówię cos do swoich :) Już nie mogę się doczekać. Gotowce ze sklepów mi się nie podobają, wszystko jest na jedno kopyto.

moore23

Post autor: moore23 » 09 wrz 2016 10:03

Ważna jest wielkość kuchni oraz jej rozkład. Zarówno w przypadku posiadania niedużego aneksu kuchennego połączonego z salonem jak i dużej zamkniętej kuchni warto pomyśleć o meblach na wymiar. Meble na wymiar zawsze będą efektywniej wykorzystywać powierzchnię naszej kuchni. Widzę, że tutaj dużo osób poleca sprawdzone salony z meblami na wymiar, sprawdźcie też ofertę Max Kuchnie, na ich stronie znajdziecie autoryzowane salony sprzedaży w których takie meble możecie zamówić. Widziałam ich projekty, wyglądają naprawdę pięknie!

nina_ky

Post autor: nina_ky » 09 wrz 2016 11:21

Jak nas stać, to lepsza jest na wymiar. Tylko dużo droższa.

michalina84

Post autor: michalina84 » 12 wrz 2016 14:41

Ja urządzając swoje mieszkanie wybrałam jednak kuchnię na zamówienie. Jestem bardzo zadowolona z efektu i nie zmieniłabym zdania. Ja mam niewielką kuchnię w aneksie i dla mnie ważny był każdy centymetr. Wykonując szafki u stolarza mam dokładnie to czego chciałam, bez zbędnych zaślepek i innego typu niewykorzystanych przestrzeni. Nie wydałam wcale dużo. Warto skonsultować cenę z kilkoma stolarzami. Ja jak wyceniałam swoją kuchnię to ceny różniły się o około 5 tysięcy.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 06 gru 2016 10:06

Jeśli się wahasz to wybierz oczywiście na wymiar. Zawsze to bedzie oryginalna i dopasowana do ciebie. Ja zamawiałam niedawno ppiękne meble w: http://www.drewit.krakow.pl/meble-kuchenne/

Bert

Post autor: Bert » 06 gru 2016 23:41

A spójrzcie jakie tutaj są fajne meble Homlando. To nowy sklep internetowy, które ma naprawdę bardzo ciekawą propozycje mebli od najlepszych polskich producentów! Bardzo podoba mi się np. projekt Econo.

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 07 gru 2016 09:21

stapka18 pisze:Jeśli się wahasz to wybierz oczywiście na wymiar. Zawsze to bedzie oryginalna...
Więcej ich mebli jest tutaj: meblekuchennekrakow.com.pl.

Awatar użytkownika
miralo

Post autor: miralo » 07 wrz 2017 21:38

Moim zdaniem warto zrobić sobie taką na zamówienie, ponieważ w ten sposób prezentuje się fajnie i zmysłowe pod wieloma względami.

martynaF

Post autor: martynaF » 11 wrz 2017 08:01

Zdecydowanie kuchnia na wymiar - dopasowujesz wszystko po swojemu. Ja z rok temu miałam remont swojej wysłużonej już kuchni i zrobiłam wszystko pod zabudowę i nawet wzięłam coś o co się nigdy bym nie podejrzewała - zamrażarkę do zabudowy. Weszłam do sklepu, zobaczyłam sprzęty Liebherr i się zakochałam. I okazuje się, że to bardzo dobra rzecz, nie sądziłam, że będę ją miała wypełnioną po brzegi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”