Nowa kuchnia - na wymiar czy gotowa ze sklepu?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Awatar użytkownika
Biznesmenka

Nowa kuchnia - na wymiar czy gotowa ze sklepu?

Post autor: Biznesmenka » 09 mar 2013 09:48

Zastanawiam się nad wymianą mebli w kuchni i nie wiem czy wybrać już coś gotowego z jakiegoś katalogu, czy po prostu zlecić wykonanie mojej wymarzonej kuchni na zamówienie. Znalazłam coś ciekawego w Gdańsku, ale nie wiem, czy podołam finansowo? Gotowe zestawy są chyba dużo tańsze?

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Re: Nowa kuchnia - na wymiar czy gotowa ze sklepu?

Post autor: Madzia Datura » 09 mar 2013 13:16

Biznesmenka pisze:Zastanawiam się nad wymianą mebli w kuchni i nie wiem czy wybrać już coś gotowego z jakiegoś katalogu...?
Nie za daleko oni sa od miejsca Twojego zamieszkania ?

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 17 kwie 2013 16:14

Ja swoją kuchnię zamówiłam w sklepie: najlepszemeble - wszystkie części zestawu dokładnie wymierzyłam tak że bardzo dobrze pasowały do pomieszczenia. Praktycznie nie da się odróżnić czy kuchnia jest zakupiona w sklepie czy robiona na zamówienie. Nie muszę chyba dodawać, że bardzo dużo na tym zaoszczędziłam ponieważ cena projektu kuchni często zwala z nóg .... :P\
Przyznaję, że początkowo obawiałam się zamawiania mebli przez internet, ale wszystko było jak najbardziej ok.

garsonka

Post autor: garsonka » 24 paź 2013 09:59

Nie wiem, czy gotowe zestawy są tańsze, ale są piękne i nie wierzę, że ktoś może nie znaleźć czegoś dla siebie. Jak przeglądam inspiracje to niemal każdy wystrój kuchni mi się podoba, a jest tego całe mnóstwo, po co się bawić z meblami na wymiar? Moim zdaniem to jest uzasadnione, gdy ma się np. całe mieszkanie na poddaszu i są skosy i trzeba wszystko jakoś sprytnie zaaranżować, żeby maksymalnie wykorzystać miejsce.

bella91

Post autor: bella91 » 23 cze 2014 08:53

Mnie czeka niedługo generalny remont kuchni i mam zamiar kupić piekarnik do zabudowy. Dlatego chyba będę musiała zamówić meble na wymiar bo chyba nie dostanę nigdzie gotowych, które będą pasowały. Jutro przejdę się po sklepach meblowych i popatrzę co mają ale wątpię, że coś znajdę.

Keira

Post autor: Keira » 12 sie 2014 13:15

Jeżeli mamy jakieś niestandardowe wymiary kuchni czy mebli potrzebnych dla nas to na wymiar , w przeciwnym wypadku taniej wyjdzie normalnie, tak mi się przynajmniej wydaje.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 24 sie 2014 15:51

Ja kuchnię robiłam a wymiar i tylko dlatego, ze po prostu kuchnia u mnie była trochę niewymiarowa. Tzn. pozmienialiśmy odrobinę jej oryginalny wygląd i musiałam zrobić nieco węższe szafki i nie w standardowej głębokości. Ale jestem teraz zadowolona. To jest nowe budownictwo. Na początku oglądaliśmy różne mieszkania, w tym także nowe mieszkania, bo mąż zmienił pracę, a raczej przenieśli go do innej filii w firmie. Wybraliśmy najlepsze i teraz jestem zadowolona. Nie ważne gdzie się mieszka, byleby być razem.

rockitt

Post autor: rockitt » 26 sie 2014 14:29

Ja bym zamawiała, jeśli Cię stać. :)

Awatar użytkownika
Jagodzianka333

Post autor: Jagodzianka333 » 05 wrz 2014 12:58

Ja w sumie tak "składam" sobie kuchnie, od czasu do czasu kupując coś nowego. Gadżetów w sumie za wiele nie mam w kuchni, głównie dlatego, że mam dość niewielkie wnętrze. Staram się stworzyć ciekawy wystrój, wykorzystując elementy, które i tak mam i są mi potrzebne ze względów funkcjonalnych ;) Ja akurat mam regał kuchenny - po bokach ciemny brąz, ale cały przód (drzwiczki, szuflady) w kolorze szarego dębu, blaty natomiast są jasne kremowe. Preferuję raczej nowoczesny styl. Ostatnio jednak zapragnęłam odmiany i do części jadalnej natomiast zamówiłam sobie super zestaw.
Sklep ogółem poleciła mi koleżanka, gdyż jakiś czas temu już u nich kupowała i twierdzi, że meble wygodne i dobrej jakości, a mi się bardzo ten design podoba. Z krzesłami jeszcze załapałam się na promocję "4 w cenie 3", więc jestem bardzo zadowolona :)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 25 wrz 2014 14:26

Dużo ostatnio słyszałam o panelach szklanych. Jak się one spisują w kuchni, warto takie zamontować. Chodzi mi o takie fototapety na szkle.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”