Nowa kuchnia - na wymiar czy gotowa ze sklepu?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Awatar użytkownika
love

Re: Nowa kuchnia - na wymiar czy gotowa ze sklepu?

Post autor: love » 01 paź 2014 23:58

Ja się właśnie wprowadzam do nowego domu i w końcu będę mieć kuchnię, o jakiej marzyłam latami ;). Zdecydowanie jestem zwolenniczką kuchni robionych na wymiar, bo wtedy mamy absolutną wolność kreacji i wszystkie elementy mogą być dokładnie takie, jakie chcemy. Wybrałam dębowe piękne fronty i to drewno tak bardzo mi się spodobało (nadaje kuchni niepowtarzalny, ciepły rodzinny charakter), że postanowiłam zabudować również sprzęt AGD. Początkowo nie miałam takich planów, jednak ostatecznie uznałam, że w zabudowie całość będzie bardziej spójna i mniej "nowoczesna", a mnie zależy właśnie na takim klasycznym wnętrzu. Zdecydowałam się na zakup lodówki LG do zabudowy i zmywarki, która też się do tego nadaje. Jedynie piekarnik będzie widoczny, ale wbudujemy go w wyspę na środku kuchni. Już nie mogę się doczekać finalnego efektu :)

Karolcia89

Post autor: Karolcia89 » 07 paź 2014 08:31

Od jakiegoś czasu przymierzam się do remontu mojej kuchni. Nie powiem żeby była w złym stanie ale lubię zmiany. Więc chyba zacznę na wiosnę a jeszcze przed ten czas zaoszczędzę troszkę pieniędzy i może zmieni mi się moja koncepcja. Marzy mi się takie szkło do kuchni. Co o tym sądzicie ? Wydaje mi się że będzie się cudnie prezentować.

Kryszka

Post autor: Kryszka » 10 gru 2014 21:12

Najpierw zapoznaj się z aktualnymi trendami w projektowaniu kuchni pomoże Ci w tym portal http://www.wnetrzekuchni.pl/projekty-kuchni a potem zdecyduj czy dostaniesz takie meble w sklepie czy musisz projektować na wymiar :)

gosh

Post autor: gosh » 11 gru 2014 12:01

Ja wolę zamawiać meble na wymiar, wszystko można ładnie zabudować :)

mambra

Post autor: mambra » 14 sty 2015 22:20

Szkło w kuchni świetnie się nadaje. Sama zastosowałam i teraz wszyscy znajomi zazdroszczą mi wyjątkowego wnętrza :)

Dariana

Post autor: Dariana » 20 sty 2015 22:44

To zależy od finansów i pomysłu na kuchnię .

Coldi

Post autor: Coldi » 19 lut 2015 00:00

Ja zdecydowanie wolałabym kuchnię na wymiar. Ja przy mojej małej kuchni nie wiele mogę zrobić. Ciągle mam w głowie pytanie jak urządzić małą kuchnię a właściwie to bardzo małą. Przy dwóch osobach robi się tłum.

Ela1595

Post autor: Ela1595 » 25 lut 2015 11:58

Sądzę, że dobrym rozwiązaniem jest kuchnia na wymiar. Ja mam restaurację i w ten sposób zagospodarowałam dużo zakamarków i zyskałam sporo wolnego miejsca.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 11 mar 2015 14:26

Sprawdźcie takie panele szklane do kuchni, co o nich sądzicie? Myślę, że bardzo ładnie wyglądają, a jak z ich praktycznością? Macie takie panele w swojej kuchni?

wika

Post autor: wika » 24 mar 2015 17:13

My mamy zamiar wziąć kuchnię na wymiar bo planujemy zakup mikrofali pod zabudowę i ekspresu też pod zabudowę. Zwykłe meble w tym przypadku się nie sprawdzą. Poza tym nasza kuchnia ma dosć dziwne rozstawienie i chcemy by było wszystko jak najlepiej rozplanowane.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”