Sexy bielizna - kupujecie w sklepie czy w internecie?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
magdarom

Re: Sexy bielizna - kupujecie w sklepie czy w internecie?

Post autor: magdarom » 27 sty 2016 17:21

Zawsze kupuję w sklepie, niestety w przypadku tego typu bielizny czasem materiał jest tragiczny

Awatar użytkownika
Wika09
Kontakt:

Post autor: Wika09 » 30 mar 2016 16:33

Ja kupuję w sklepie Megami :)

Ługin

Post autor: Ługin » 07 kwie 2016 20:04

Zgodzę się z ewelline, ponieważ ja również zamawiam sobie stringi przez internet. Ja i tak nigdy nie mierzę majtek w sklepach, a zamawiam od razu więcej sztuk, z jednego sklepu i wtedy wychodzi mi to znacznie taniej. Ostatnie np. zamówiła sobie stringi, wybór jest bardzo szeroki, ceny są naprawdę przyzwoite, a paczkę już dostałam i materiał również jest ok, więc jak zamawiacie przez internet takie rzeczy, to sklep powinien się sprawdzić. Znacie jeszcze jakieś inne, dobre sklepy z bielizną damską, która jest w przyzwoitych cenach, a nie z takimi z kosmosu?

inka28

Post autor: inka28 » 18 kwie 2016 13:16

bardzo często zdarza mi się zamawiać bieliznę przez internet, ponieważ nie mam czasu na chodzenie po sklepach, a tak przynajmniej w wolnej chwili w domku sobie pooglądam i zamówię, ostatnio nawet zamówiłam sobie biustonosze felina w missisleepy.pl, bardzo często robię u nich zakupy, ponieważ nigdy nie żadnych problemów i przesyłki bardzo szybko były do mnie wysyłane, nie tak jak w niektórych sklepach,w dodatku ich bielizna jest rewelacyjna

arlett

Post autor: arlett » 12 maja 2016 17:20

ja nie mam problemu z kupowaniem bielizny online. Zawsze można znaleźć coś ładnego i w dobrej cenie.
Ostatnio szukałam stroju kąpielowego na wakacje i trafiłam na sklep ktory ma naprawdę bardzo ładne kostiumy dwuczęściowe. Chyba zrobię tam większe zakupy :) Nie ma co się bać sklepów internetowych. Znaczna większość ma naprawdę świetną ofertę i podejście do klienta.

Melania111

Post autor: Melania111 » 16 maja 2016 17:10

Głównie kupuje przez internet na przyklad na tej stronie sweetsleep.pl, jesli szukasz sexi bielizny nocnej to sprawdz koszule nocne są naprawde uwodzicielskie do tego z dobrego materialu i bardzo wygodne.

aniania
Kontakt:

Post autor: aniania » 19 maja 2016 13:03

No właśnie temat ciekawy ale czy stringi wciąż są modne? Robi się coraz cieplej, a ja bym chciała trochę zaszaleć dla swojego lubego. Poszła bym nawet krok dalej i zakupiła stringi rubaszne. Pytanie tylko czy one są wygodne? Przeczytałam tekst , gdzie generalnie zachęcają do eksperymentowania ale ja bardzo boję się otarć. Mam dość delikatną skórę... Czy macie dziewczyny jakieś doświadczenie w tego typu bieliźnie? Czy jest ona wciąż mile widziana w sypialni czy nawet na pikantnych spotkaniach? Nie chciałabym strzelić jakiejś gafy. Ostatnio nie miałam okazji być kobietą w pełnej krasie...

Mmundna

Post autor: Mmundna » 19 maja 2016 16:04

Ja często kupuję bieliznę w necie, przecież i tak jej nie przymierzam w sklepie, więc nie ma sensu chodzić po sklepach i szukać.

ewelline

Post autor: ewelline » 29 maja 2016 19:28

No dokładnie. Bielizna erotyczna to jedna z rzeczy, której w sklepie na sobie nie sprawdzę, więc nie widzę sensu w chodzeniu i szukaniu. Wolę sobie wygodnie przy biurku usiąść i w wolnej chwili coś wybrać. Ostatni mój zakup to komplet Sensual z kolekcji Secrets of Kinga. Wzięłam w kolorze czarnym, najbardziej go lubię. A wy jaki kolor najczęściej wybieracie? Zdarza się czasem coś czerwonego wyzywającego? :)

Awatar użytkownika
Wika09
Kontakt:

Post autor: Wika09 » 07 cze 2016 21:55

Oczywiście, kupuję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”