Sexy bielizna - kupujecie w sklepie czy w internecie?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Awatar użytkownika
Biznesmenka

Sexy bielizna - kupujecie w sklepie czy w internecie?

Post autor: Biznesmenka » 25 mar 2013 14:31

Wolicie kupować bieliznę w tradycyjnych sklepach, czy przez internet? Ja na przykład weszłam ostatnio tu: besame.com.pl i muszę powiedzieć, że jako mieszkanka małego miasta chyba wolę sklepy internetowe, bo mam większy wybór. W naszych sklepach nigdy nie ma tego, czego bym szukała.
A jak jest z Wami?

Pastapasta

Re: Sexy bielizna - kupujecie w sklepie czy w internecie?

Post autor: Pastapasta » 25 mar 2013 17:41

O to pewnie jakichś wymyślności szukasz?:))
Ja sexy bieliznę kupuję też w necie, w różnych sklepach - w zasadzie wszystko poza gorsetami i lateksem, bo to strasznie uciska, słabo mi się robi i nawet jak pytałam kiedyś kardiologa (taki młody, fajny człek z listy kardiologów w sieci), to też mówił, że zbyt obciskająca bielizna nie robi dobrze dla serca i dla krążenia.

Ale fikuśnych majteczek sobie nie odmawiam:)

Awatar użytkownika
Madzia Datura
Kontakt:

Post autor: Madzia Datura » 28 mar 2013 08:24

Biznesmenka pisze: muszę powiedzieć, że jako mieszkanka małego miasta chyba wolę sklepy internetowe, bo mam większy wybór. W naszych sklepach nigdy nie ma tego, czego bym szukała.
A jak jest z Wami?
To prawda w sklepach internetowych wybór jest o wiele większy, na pewno jest większa rozmiarówka.

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 26 cze 2013 16:00

Ja raczej w zwykłych ;) Jednak od pewnego czasu zamawiam koszulki dla swojego męża w sklepach internetowych. Jest duży wybór. Mam swoje ulubione miejsce i praktycznie wszystko jest tam świetnej jakości.

sunandflower

Post autor: sunandflower » 07 sty 2014 20:24

Ja wolę kupować bieliznę przez internet. Butik Erotyczny ma szeroki asortyment i to jest główny powód, dla którego kupuję bieliznę w internecie. Ceny również są niższe niż w sieciówkach.

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 04 lut 2014 12:08

Ja w sklepach internetowych ;)
Ale jeśli chodzi o bieliznę nocną wolę o wiele bardziej wygodne i przewiewne koszulki - są dla mnie znacznie bardziej komfortowe.
Przez internet o wiele fajniej robi się zakupy. Można sobie przejrzeć spokojnie masę przeróżnych rzeczy i wybrać dla siebie coś najlepszego ;)
Pozdrawiam !

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 14 lut 2014 17:21

Mi bardzo podobają się takie zmysłowe koszulki satynowe - Bardzo zmysłowe i fikuśne. Co jakiś czas robię sobie sama taki prezent i kupuję jedną z nich. Bardzo właśnie lubię sklep sisi - mają tam całkiem spory wybór i dobre moim zdaniem ceny (przynajmniej w porównaniu do sklepów stacjonarnych w moim mieście).
Na walentynki również zakupiłam taką jak na zdjęciu poniżej. Mąż oczywiście jeszcze mnie w niej nie widział ale zobaczy mnie dzisiaj w nocy. Myślę, że widok powinien mu się spodobać ;)
Obrazek

nina_ky

Post autor: nina_ky » 25 lut 2014 15:26

Ja również w sklepach internetowych ze względu na większy wybór i komfort zakupu ;D

Linkaster

Post autor: Linkaster » 02 lut 2015 22:49

Ja kupuję zwykle bieliznę Obsessive i Tessoro.
Fajne mają te rzeczy, bardzo dobrej jakości:)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 03 lut 2015 14:25

Myślę, że sklep internetowy to najlepsze rozwiązanie. Ja najczęściej zaglądam do sisi.pl. Bielizna tych marek odpowiada mi najbardziej, a i z wysyłką w tym sklepie nie ma żadnego problemu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”