Wypożyczalnia aut

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
zuzia.gola

Re: Wypożyczalnia aut

Post autor: zuzia.gola » 20 lut 2017 10:01

Warto zerknąć na wypożyczalnię aut na: 4mobility.pl . Mają tam fajne propozycje godne uwagi dla każdego. Każdy znajdzie coś dla siebie fajnego i racjonalnego. Takie auto wypożycza się mobilnie i otwiera smarfonem. Dodatkowo płacisz tylko wtedy gdy jeździsz. Mają wiele ciekawych propozycji godnych uwagi.

matyy

Post autor: matyy » 13 lip 2017 19:03

Jesli chodzi o temat: wypożyczalnia samochodów poznań dworzec pkp - to firma FatCar z Poznania w ramach uslugi wynajmu auta - dostarcza je np na dworzec pkp czy lotnisko. To bardzo dobra opcja, szczegolnie dla osob, ktore nie znaja miasta.

mamaja

Post autor: mamaja » 21 lip 2017 18:30

Ja często podróżuje po kraju więc te namiary na pewno mi się przydadzą :) Ja ze swojej strony mogę polecić sprawdzoną wypożyczalnię samochodów na terenie Wrocławia autowynajem.wroclaw.pl. Bogata flota aut, wszystkie w pełni sprawne i z kompletem wymaganych dokumentów. Istnieje możliwość wynajmu zarówno krótko jak i długoterminowego.

ewelline

Post autor: ewelline » 03 wrz 2017 14:15

W takim razie ja dodam namiar na białostocką wypożyczalnię samochodów osobowych Ryki . Jedna z najlepszych w woj. Podlaskim z konkurencyjnymi cenami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”