Prezent na rocznicę

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
iza33

Prezent na rocznicę

Post autor: iza33 » 03 gru 2013 15:26

Zbliża się nasza pierwsza rocznica ślubu i tak myślę nad jakimś upominkiem. Wpadł mi w oko personalizowany kalendarz A3 projektowany on-line. Co myślicie o kalendarzu z własnymi zdjęciami? Macie pomysły na inną pamiątkę pierwszego roku razem?

Awatar użytkownika
green

Re: Prezent na rocznicę

Post autor: green » 05 gru 2013 13:32

Witaj
Ta pierwsza rocznica ślubu to rozumiem jakieś Twojej koleżanki? Ja bym podarowała jakiś fajny zestawik, który będzie cieszył oko na co dzień. Na przykład solniczka i pieprzniczka w kształcie dekoracyjnych figurek jego i jej.Pieprz symbolizuje mężczyznę, a sól kobietę.Bez soli życie nie miałoby smaku, natomiast dzięki pieprzowi wyostrza się apetyt.Moim zdaniem to zabawny pomysł na prezent.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 09 gru 2013 08:10

W centrum-broni.pl jest bardzo duży wybór fajnych scyzoryków ;) Możesz rozważyć kupno jednego z nich, Ja właśnie taki prezent przygotowałam dla męża.

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 16 gru 2013 13:07

A może coś fajnego do domu tak aby mogło Wam przypomnieć o Waszej rocznicy? :) Ja na przykład mogłabym postawić na taki komplet kieliszków. Co o tym sądzisz? :)
Ja ostatnio mężowi na urodziny sprawiłam właśnie komplet kieliszków wraz z korkociągiem. Jest wielkim fanem wina tak więc prezent bardzo mu się spodobał. Taki drobiazg dla konesera ;)

garsonka

Post autor: garsonka » 19 gru 2013 15:33

Dawanie sobie prezentów na rocznicę ślubu wydaje mi się trochę przesadzone, lepiej kupić sobie coś wspólnie, np. do domu, albo jeszcze coś innego zorganizować, my np. na pierwszą rocznicę planujemy jakiś romantyczny wypad do jakiegoś przytulnego pensjonatu w górach :)

dari_a_81

Post autor: dari_a_81 » 07 sty 2014 19:26

Bardzo dobrze pomyślałaś o fotokalendarzu ponieważ jest to prezent, który ucieszy tak naprawdę każdego (od babci po wnuczkę i.t.d;) Również zamawiam w uwolnijkolory i pixbook- najsolidniejsze, zresztą wkleję wszystkich sprzedawców z allegro: http://allegro.pl/listing/listing.php?o ... okalendarz -można sobie ustawić jakie kryteria wyszukiwawcze, a chodzi mi, że teraz jest wysyp promocji, przeceny niekiedy o ok. 100 zł, zawsze będę kupowała na początku roku.

Awatar użytkownika
jagodka
Kontakt:

Post autor: jagodka » 08 sty 2014 12:49

Kup im zabawne koszulki ! :) Dla kobietki coś innego i dla mężczyzny coś innego :D Zobaczysz, jeśli wybierzesz wzór specjalnie dla nich to na pewno im się spodoba :D
Sama ostatnio dałam taką swojej koleżance.

diob

Post autor: diob » 09 sty 2014 12:35

garsonka pisze:Dawanie sobie prezentów na rocznicę ślubu wydaje mi się trochę przesadzone, lepiej kupić sobie coś wspólnie, np. do domu, albo jeszcze coś innego zorganizować, my np. na pierwszą rocznicę planujemy jakiś romantyczny wypad do jakiegoś przytulnego pensjonatu w górach :)
Całkowicie się z Tobą zgadzam :) Też zawsze gdzieś na naszą rocznicę wyjeżdżamy, mamy wreszcie chwilę tylko dla siebie

Awatar użytkownika
tamirka
Kontakt:

Post autor: tamirka » 04 lut 2014 12:26

A moim zdaniem to bardzo dobry pomysł na uczczenie swojego małżeństwa ;) Taki mały prezent jest bardzo fajnym pomysłem ;)
Swojemu mężowi podarowałam na przykład w ostatnim czasie jedną z takich czapeczek - jeśli szukacie jakiegoś fajnego gadżetu na urodziny dla niego to to może być bardzo dobrym pomysłem !
Pozdrawiam i życzę udanych rocznic ! :)

kreatynka

Post autor: kreatynka » 12 lut 2014 09:31

Możecie sobie sprezentować coś pożytecznego. Przykładowo lampa do sypialni. Sama mam taki w sypialni. Bardzo ciekawie nadaje wnętrzu takiego szyku. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”