Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Kejti

Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

Post autor: Kejti » 26 sty 2014 17:32

Pochwalcie się kosmetykami, które kupiłyście ostatnio i które Wam bardzo przypadły do gustu?

Ja zacznę od... rękawiczek ;-) I skarpetek... znalazłam w sklepie rękawiczki i skarpetki kosmetyczne, która zakłada się na dłonie i stopy na 30 minut i działają dużo lepiej niż parafina u kosmetyczki - dłonie i stopy są nawilżone i miękkie, suche skórki są odżywione i skóra nie jest przesuszona. Skarpetki i rękawiczki kupiłam z serii SPA Exclusive Cosmetics, kosztują 13 zł, są jednorazowe, ale efekt utrzymuje się bardzo długo (na stopach trochę dłużej).

Awatar użytkownika
green

Re: Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

Post autor: green » 27 sty 2014 09:57

Moje niedawne odkrycie to szczoteczka do zębów Miswak.Miswak jest taki skuteczny bo wybiela, kojąco działa na bolesne dziąsła,zawarte w gałązce żywice tworzą na zębach powłokę, która chronią zęby przed powstawaniem osadu i rozwojem bakterii.

Lolka

Post autor: Lolka » 05 mar 2014 12:46

Deo Ever Shield to moje ostatnie odkrycie. To dezydorant aloesowy w sztyfcie, który niebrudzi ubrań i nie zatyka gruczołów potowych. Jest świetny i ładnie pachnie

NoemiSui

Post autor: NoemiSui » 10 mar 2014 13:39

Lolka pisze:Deo Ever Shield to moje ostatnie odkrycie. To dezydorant aloesowy w sztyfcie...
Me gusta aloesowy bardzo łagodny. Osobiście otrzymałam taki na święta o ile to ten sam to mogę powiedzieć, że jest On całkowicie naturalny, a co najważniejsze do Pań które lubią biegać w czarnych ciuszkach, nie zostawia żadnych śladów użytkowania.

boyork

Post autor: boyork » 29 kwie 2014 16:56

mam kilka ulubionych kosmetyków, w sumie są to dermokosmetyki, które kupuję w aptekach, do kosmetyków z drogerii jakiś czas temu straciłam zaufanie, gdy kupiłam stosunkowo drogim krem, a po jego aplikacji pojawiła mi się wysypka na twarzy :/ a niby był antyalergiczny, teraz najczęściej kupuję kosmetyki firmy emolium, bioliq, iwostin i oeparol, które są delikatne i nie wywołują żadnych podrażnień skóry, w szczególności polecam kremy do twarzy

Awatar użytkownika
Oluchna

Post autor: Oluchna » 15 maja 2014 18:33

Dziewczyny, spójrzcie, tu jest ciekawa opcja: Time For Wax, czyli profesjonalne studio depilacji, wypuściło swoją linię kosmetyków. Jakoś mam większe zaufanie do takich produktów (tzn. o wąskiej, specjalistycznej linii) niż do masówek z drogerii czy hipermarketów.

Sunsin

Post autor: Sunsin » 16 maja 2014 13:19

No dobra to teraz z innej beczki używał ktoś kosmetyków z Indii? W sumie na forach są polecane marki takie jak BAN, AYUR, HEM, Himalaya szczerze mówiąc koleżanka ma dość pokaźny zbiór takich właśnie kosmetyków i powiem, że ich intensywność jest naprawdę dużo wyższa niż większości polskich. Do tego podała mi adres gdzie kupuje większość bombaybazaar.pl, więc możecie sobie przejrzeć bo w ofercie jest tego dużo więcej niż podane wyżej. Niestety nie było czasu żeby wszystkie przelecieć, ale na pewno to zrobię. Jeszcze w czasie rozmowy koleżanka dodała, że ich właściwości są takie jak najdroższych w Polsce, przy zachowaniu stosunkowo niskiej ceny. Więc tym bardziej temat mnie interesuje.

pani.ka

Post autor: pani.ka » 28 maja 2014 07:27

Mnie koleżanka poleciła kosmetyki Larens. Mam już swoje lata i chciałabym wyglądać młodziej, ale nie chcę iść pod nóż i się naciągać. A te kosmetyki są skuteczne - wyglądam naturalnie i skóra jest zadbana, co mi się bardzo podoba i nie tylko mnie.

o.krol80

Post autor: o.krol80 » 28 maja 2014 11:57

Ja stosuję kosmetyki naturalne takie jak neostrata, mam atopową cerę, do tego alergię na roztocza, więc idealnie się sprawdzają takie kosmetyki :)

Morwa

Post autor: Morwa » 02 cze 2014 15:33

Też nie wyobrażam sobie innych kosmetyków niż pochodzenia naturalnego. Jestem alergiczką i eko perfumy są jedynymi, które mogę używać.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”