Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
aga77

Re: Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

Post autor: aga77 » 09 wrz 2016 00:04

Moim ostatnim odkryciem jest szampon i maska do włosów marki Perfect.ME by JF Malcolm. Normalnie rewelacja! Mają delikatną i bezpieczną formułę. Plusem jest to, że nie zawierają parabenów, sztucznych barwników i konserwantów MIT i CIT.

mikowska

Post autor: mikowska » 21 wrz 2016 17:26

Mogę Wam polecić świetny szampon - Alfaparf Lisse Design - zawiera keratynę, po jego użyciu włosy są naprawdę miękkie i łatwo się rozczesują. Nie jest to tani produkt, ale moim zdaniem wart swojej ceny.

Koraa

Post autor: Koraa » 30 lip 2017 20:41

Teraz na rynku jest tak wiele fajnych kosmetyków, że ciężko jest zdecydować co warto polecić. Jeżeli chodzi kosmetyki dla mężczyzn to oni https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/zestawy/ mają w swoim sklepie bardzo dobre marki, które świetnie się spisują. Panowie bardzo sobie je chwalą i myślę, że warto je kupować. Mają oni fajne zestawy kosmetyków, które idealnie nadają się na prezent. Więc jeżeli będziesz szukać prezentu to warto wziąć pod uwagę ich produkty :)

jasia1

Post autor: jasia1 » 01 sie 2017 13:35

Ja uwielbiam kosmetyki naturalne - głównie dlatego, że mam bardzo wrażliwą cerę. Ostatnio nawet znalazłam ekologiczne lakiery do paznokci: https://tulipani.pl/83-lakiery-do-paznokci. Słyszeliście kiedykolwiek o takim rozwiązaniu? Myślę, że to całkiem oryginalne.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 01 sie 2017 22:00

Ja bardzo lubię kosmetyki naturalne. Warto tutaj poszukać ciekawych produktów na: http://www.eldancosmetics.pl/ . Ja szukam tam często takich ciekawych propozycji zawsze się sprawdzają.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 09 sie 2017 18:44

A z jakich pędzli korzystacie? Bo przecież to też jest bardzo istotne. Słyszałam, że Sunshade Minerals mają dobrej jakości pędzle. Widziałam je w tym sklpie https://puderek.com.pl/ . Chyba im lepsze pędzle tym łatwiej zrobić makijaż.

biedroska

Post autor: biedroska » 10 sie 2017 21:52

U mnie świetnie się sprawdza puder kompaktowy z pierre rene. Używam go już od dłuższego czasu i cały czas dokupuję nowe opakowanie jak tylko mi sie kończy. Fajne jest to, że matuje skórę, ładnie się z nią stapia i nie zostawia tego efektu pudrowości. Trzyma się na twarzy cały dzień i nie wymaga poprawek.

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 01 wrz 2017 18:05

Ja nie mam jakoś ostatnio szczęścia do kosmetyków. Potrzebuję ratunku dla mojej skóry. Jest jakaś szara i miejscami mocno wysuszona. Nie chcę już testować kolejnego kremu z drogerii... Koleżanka z pracy poleciła mi Kosmetyki Guinot . Jej cera faktycznie wygląda świetnie nawet bez makijażu, rozważam więc poważnie zakup kremu tej firmy. Myślałam o czymś z witaminą C - może to rozświetli mi cerę i nada jej trochę życia? Stosowała któraś z Was te kosmetyki? Czy efekt był równie spektakularny, jak u mojej znajomej?

Sanczeska

Post autor: Sanczeska » 03 wrz 2017 18:15

Moim numerem jeden są kosmetyki jakie udało mi się tutaj tulipani.pl/83-lakiery-do-paznokci znaleźć. Czy to kosmetyki do twarzy czy lakiery do paznokci , wiem że są dla mnie bezpieczne

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 07 wrz 2017 17:44

Natomiast moja koleżanka ostatnio chwaliła sobie Salon kosmetyczno - fryzjerki TINA . Ponoć oferują usługi na najwyższym poziomie. Ich zabiegi są profesjonalne, a efekt końcowy zawsze doskonały. Sama jestem ciekawa i planuje skorzystać z ich usług. Myślę, że warto w szczególności że ceny mają również bardzo dobre.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”