Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
olabora

Re: Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

Post autor: olabora » 26 paź 2015 19:40

Strasznie mi się podobają perfumy dior nowe

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 05 lis 2015 10:59

Moim odkryciem jest zestaw keratynowy ze sklepu internetowego Silog. Świetna sprawa bo w zestawie jest zarówno szampon, maska, jak i kuracja keratynowa. Mega wzmocnienie dla włosa.

Miranda

Post autor: Miranda » 08 lis 2015 17:18

Ja ostatnio trafiłam w końcu na porządny szampon po keratynowym prostowaniu. Wypróbowałam już kilka ale ten jest naprawdę rewelacyjny. Nie robi się po nim siano :)

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 17 lis 2015 09:25

Hitem tego miesiąca jest dla mnie perfum Lanvin Eclat. Zawsze przechodziłam koło niego dość obojętnie, gdyż mam w swojej kolekcji jeden perfum od Lanvin i strasznie szybko mi się znudził. Chyba to był powód dla którego zaczęłam Lanvin omijać szerszym łukiem ;) Jednak znajoma ostatnio przywiozła ten perfum z Francji i dała mi się psiknąć kilka razy - okazało się, że dla mnie to magia! Świetnie trzymał się na skórze, zapach ewoluował z godziny na godzinę. Poszłam do Sephory celem zakupienia tego perfumu, jednak okazało się, że oni w ogóle nie mają go w ofercie :/ Tu z pomocą przyszedł mi internet, udało mi się znaleźć ten perfum. Dziewczyny, polecam bo zapach jest naprawdę nieziemski :D

agrafka13

Post autor: agrafka13 » 25 lis 2015 18:13

To nie kosmetyk ale zalicza się do tego działu i pomaga w dbaniu o siebie. Mianowicie elektroniczny pilnik do paznokci do kupienia jest w Rossmanie. W fajnej cenie- nie zrujnuje kieszeni. ma dwie prędkości pracy i trzy końcówki. Piłuje poleruje i wygładza. Można z tej firmy też kupić odżywkę do paznokci i skórek. Zacznę się z nim teraz zaprzyjaźniać.
Krótki filmik na ten temat:

malutka15

Post autor: malutka15 » 12 gru 2015 17:29

Polecam Wam drhair.de. To rewelacyjny kosmetyk dla tych, którzy cierpią z powodu przerzedzających się włosów. Wystarczy spryskać włosy a fryzura stanie się bujniejsza a włosy jakby grubsze. Wszystko dzięki mikrowłóknom zawartym w preparacie. Ze szczegółami zapoznajcie się na stronie internetowej, a ja mogę powiedzieć, że sprawdziłam osobiście ten kosmetyk i jestem zachwycona :)

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 15 gru 2015 13:52

Ja chcę was zachęcić do odwiedzenia sklepu Biedronka , bo właśnie tu od 14 grudnia przez dwa tygodnie będzie można nabyć kosmetyki Total Keratin Complex Tym razem będą do szampony i maski. Kosmetyki te są przeznaczone do włosów zniszczonych, suchych i po farbowaniu. Dzięki temu, że w swoim składzie mają kreatynę z odżywczymi lipidami mleka. Odbudowuję strukturę włosa, nawilżają i dają ładny połysk. Ostatnio były w Biedronce w miesiącu wrześniu i rozeszły się w ciągu trzech dni.

Kulukco

Post autor: Kulukco » 16 gru 2015 23:15

Moim odkryciem była przede wszystkim strona ekobieca.pl, na której sprzedawane są oryginalne kosmetyki największych marek. dla kobiety, która kosmetyki tak jak ja, to naprawdę duże ułatwienie, że nie muszę wyszukiwać produktów na kilku stronach i że wszystko jest w jednym miejscu.

gaja

Post autor: gaja » 30 gru 2015 17:26

Ja od lat jestem wierna marce Loreal. Mają świetne kosmetyki kolorowe. Oczywiście ze względu na cenę nie kupuję ich w sklepach stacjonarnych, ponieważ bym splajtowała. Robię zakupy i w ten sposób zawsze mogę sporo zaoszczędzić.

Flurpia

Post autor: Flurpia » 13 sty 2016 10:56

Moim odkryciem jest ten balsam Vichy IDEAL BODY. Wcześniej miałam bardzo suchą skórę, ale po nim wreszcie lubię na siebie patrzeć, bo skóra wygląda perfekcyjnie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”