Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
martynaF

Re: eshopannabelle

Post autor: martynaF » 06 maja 2018 09:13

Ja od dłuższego czasu stosuję podkład kryjący z Annabelle Minerals. Ma fajne krycie, które można spokojnie stopniować. Utrzymuje się dobre 8h bez poprawek. Dobrze kryje zaczerwienienia i niedoskonałości.

88Mamusia77

Re: Polecane kosmetyki - Wasze odkrycia

Post autor: 88Mamusia77 » 24 maja 2018 22:20

wieslawa pisze:
28 sty 2016 16:10
Ostatnio zamawiałam bezpłatne opakowanie podpasek ze strony tena.pl, są do wyboru również wkładki higieniczne, pampersy, majtki chłonne i pozostałe tego typu rzeczy :)
Na szczęście nie muszę używać tego typu specjalistycznych środków. Wystarczają mi zwykłe wkładki. Ale moim niedawnym "odkryciem" są wkładki firmy - https://www.myob.pl/. Dotychczas sądziłam, że robią oni tylko tampony, a tu zaskoczenie - mają w swej ofercie także wkładki Carefree, które można np. kupić w Rossmanie. Dla mnie ich główną zaletą jest to, że są miękkie i praktycznie się ich nie czuje, a świetnie radzą sobie nawet podczas pierwszych dni miesiączki.

ellasssaa8
Kontakt:

Post autor: ellasssaa8 » 27 maja 2018 21:59

Skoro juz tak polecacie wasze ulubione kosmetyki, to może i ja sie dołączę. Niedawno z koleżanką odkryłyśmy te https://bikormakeup.com/pl/ włoskie kosmetyki. Według mnie to najlepszy tego typu produkt jaki miałam okazję używać i uważam, że warto abyście się nim zainteresowały!

nina_ky

Post autor: nina_ky » 28 maja 2018 11:21

A kosmetyki z Sylveco stosujecie? One są całkiem dobre.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 28 maja 2018 13:13

A co sądzicie o takiej opcji jak azjatyckie kosmetyki? Ostatnio w wielu różnych artykułach na portalach i blogach natknęłam się na recenzje tych produktów. Z tego, co widzę, to wszyscy bardzo je chwalą. Zastanawiam się, jak to w praktyce wygląda. Możecie coś więcej o nich napisać?

lana52

Post autor: lana52 » 29 maja 2018 15:59

Ja niedawno postanowiłam trochę poeksperymentować i zamówiłam coś nowego - zmywalna farba do włosów. Musze powiedzieć że jest to wygodne, na tydzień farbuję włosy na kolor jaki chcę a po tym czasie farba się zmywa. Fajne dla kogoś kto nie lubi monotonii.

mamaja

Post autor: mamaja » 30 maja 2018 13:43

A co sądzicie o stosowaniu płynów micelarnych ? Używacie takich kosmetyków ? Ja szukałam ostatnio porady o stosowaniu płynów micelarnych i trafiłam na blog Beauty Project. Znalazłam tam rzetelny wpis o płynach micelarnych właśnie i okazuje się, że do mojej wrażliwej skóry będzie jak najbardziej odpowiedni :)

martynaF

Post autor: martynaF » 03 cze 2018 15:51

Cienie do powiek z eshopannabelle spisują się u mnie świetnie. Są mineralne więc przy atopowej skórze nie powodują u mnie uczulenia i łzawienia oczu. Używam do nich pędzla do rozcierania cieni z tej samej firmy. Ma dobrze zrobioną rączkę i mimo codziennego mycia wygląda jak nowy.

Awatar użytkownika
Darion79

Post autor: Darion79 » 04 cze 2018 15:46

Potwierdzam :) ! I bardziej się opłacają dla zdrowia niż kwasy i botoks. Ja byłam na zabiegu Maximus w Gdańsku w Clinica Cosmetologica u p. Julii. Świetne podejście do klienta, bardzo miła pani :) Podczas zabiegu zagęszczają się włókna kolagenowe i skóra zostaje odżywiona i bardziej ujędrniona pry okazji
[/quote]

A na czym taki zabieg polega?? To jest jakiś bolesny zabieg czy nie? I czy długo coś takiego trwa?? \
Latka lecą a wiecie, jak to jest, nigdy nie ma czasu żeby się zapisać...
"W życiu piękne są tylko chwile..."

Nati89

Post autor: Nati89 » 10 cze 2018 11:43

no to ja wam powiem że u nas zdecydowanie numerem jeden w domu są kosmetyki https://www.mustela.pl , są rewelacyjne! Szczególnie dla osób z trudną skórą, na przykład przesuszającą się, a dla dzieci moim zdaniem nie ma lepszego kosmetyku na polskim rynku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”