nowy look na wiosne

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Makaronik

Re: nowy look na wiosne

Post autor: Makaronik » 07 sie 2017 21:18

jest taka fajna aplikacja fryzury ktora pozwala sprawdzic jakby sie w danej fryzurze wygladalo - widzialam ja na lorealprofessionnel.pl - mozesz sobie zajrzec w czym bys dobrze wygladala i zdecydowac :)

karolinka
Kontakt:

Post autor: karolinka » 15 sie 2017 09:05

A ja się zastanawiam by wykonać kreatynowe prostowanie włosów bo każdego dnia używam prostownicy i widzę, że kondycja włosów jest coraz słabsza. Koleżanki chwalą sobie usługę prostowanie wlosow keratyna i właśnie zapisałam się na termin. Czy któraś z Was wykonywała taki zabieg i może powiedzieć jakie są efekty?

MonikaMarkiewicz

Post autor: MonikaMarkiewicz » 17 sie 2017 16:09

Prostowanie może na prawdę zniszczyć włosy ja teraz we wrześniu ścinam do ramion tak, a mam delikatnie za zapięcie biustonosza. Chcę ściąć niedługo bo mam wesele siostry i muszę wyglądać jakoś,a odżywione włosy na pewno będą lepiej się prezentować, poza tym w hurtowni odzieży w sieci znalazłam niedawno zabudowaną sukienkę z odkrytymi plecami więc do krótszych włosów będzie dobrze się prezentować, mam zamiar je jeszcze pokręcić i rozjaśnić, bo sukienka jets czerwona, także już sie nie moge doczekać wesela :)

boguska

Post autor: boguska » 27 wrz 2017 01:21

Czasami do zmianu looku wystarczy jakiś nowy kosmetyk :) ja np teraz zakochałam się w cieniach do powiek i coraz odważniej z nimi eksperymentuje bo świetnie się utrzymują. Wszyscy od rrazu zauważyli, że zaczęłam tworzyć mocniejsze makijaże :)

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 29 paź 2017 10:54

Ja też nowy look tworzę najczęściej za pomocą makijażu. Wystarczy bardziej wyraźniejsza szminka na ustach i czarna kreska na górnej powiece, a wygląd bardzo się zmienia. Pokochałam ostatnio pomadkę do ust royal lips z pierre rene wlasnie w takim wyrazistym czerwonym odcieniu i noszę ją na wyjątkowe okazje.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 30 paź 2017 09:19

A co polecacie na teraz? Jakieś ciepłe swetry macie na oku?

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 08 lis 2017 10:32

A ja na wiosnę zaczęłam nosić buty na obcasach. To dla mnie duża zmiana i inni to zauważają. Kupiłam sobie nawet botki: https://kulig.pl/products,botki_trzewik ... 47-o-czarn. Od razu wyglądam lepiej, sylwetka ładnie się prezentuje.

jasia1

Post autor: jasia1 » 12 lis 2017 12:08

Czasem wystarczy nowy kosmetyk, aby zmienić swój look. Ja ostatnio odkryłam zestaw do brwi Catrice: https://puderek.com.pl/kosmetyki-do-brw ... soria.html. Uważam, że efekt, który dzięki niemu można uzyskać jest oszałamiający. W tej cenie na pewno warto wypróbować.

mucha.marcell@wp.pl

Post autor: mucha.marcell@wp.pl » 05 gru 2017 14:54

ja szukam nowego looku ale dla swoich pociech! uwielbiam ich stroić a buty moga stanowić fantastyczny dodatek https://bosastopka.pl/Tikki/pr/22 a staram sie też zawsze dbać o to aby moje dzieci miały zdrowe stopy. A Wy jakie macie pomysły na swoje dzieciaki drogie mamy? ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”