nowy look na wiosne

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Awatar użytkownika
anniee

Re: nowy look na wiosne

Post autor: anniee » 20 maja 2014 10:24

wiosna pełna parą! ostatnio stwierdziłam, że warto byłoby coś zrobić ze soba po ciązy... nie chodzi nawet o kilogramy, bo az tak duzo nie przytylam ale o skore ktora sie rozciagnela. Myslalam o mezoterapii ale to juz chyba ostateczność. Chociaż obawiam się, że po ciąży to moze być jedyne wyjście.

milenkas22

Post autor: milenkas22 » 07 cze 2014 12:37

Zgadzam się. Mi niestety przytyło się po ciąży i jestem zmuszona zrzucić kilka kilogramów. Zdecydowałam się na preparat Slimcea (w fazie testów). Ponadto ćwiczę i ograniczam nie zdrowe rzeczy. Zobaczymy czy uda mi się zostać znowu super laską ;)

memetis

Post autor: memetis » 24 cze 2014 11:43

Ja na wiosnę zdecydowałam się na sporą rewolucję, od samej zimy zaczęłam intensywnie uczęszczać na siłownię, udało mi się zbić 5kg, planuję jeszcze drugie tyle ale jestem raczej zadowolona z sylwetki. Miałam problemy z cellulitem więc wspieram się peelingiem cukrowym, akurat tym bo jest zalecany przed depilacją woskiem, którą często wykonuję. Poza tym zmieniłam sposób żywienia, pojawiła się w nim cała masa kolorowych warzyw. :) Czuje się i wyglądam tak jakbym chciała..... no prawie. :D

Awatar użytkownika
kier
Kontakt:

Post autor: kier » 27 cze 2014 09:45

Dziewczyny, a czy któraś poprawiała swój wygląd w przeszłości za pomocą botoxu? Szczerze to się zastanawiam ;) Wiem,ze z jednej strony to boli trochę ale z drugiej... Niestety ale zauważylam u siebie pewne objawy starzenia. Jednak po 30-stce skóra nie jest już taka jak wcześniej. Pojawiają się pierwsze niedoskonałości, z którymi szczerze to chciałabym trochę zawalczyć.
Zastanawiam się czy nie wybrać się do tego gabinetu chirurgii estetycznej we Wrocławiu, (jest to moje miasto).
Myślicie,ze warto jest skorzystać?

nina_ky

Post autor: nina_ky » 03 lip 2014 12:32

Moim zdaniem botoks to dość agresywna metoda zmiany urody ;). Moim zdaniem nie ma bardziej sprawdzonego sposobu, niż stara, dobra wymiana szafy ;D (a dokładniej jej zawartości).

kreatynka

Post autor: kreatynka » 07 lip 2014 16:02

Jak dla mnie wiosna to letnie, zwiewne sukienki w jasnych kolorach :D Polecam Wam, mają bardzo fajne wzory i świetne fasony. Ostatnio zamawiałam idąc na wesele no i przyszła mi bardzo ładna sukienka, którą potem jeszcze kilka razy wykorzystałam bo jest dobra na każdą okazję :)

nosleep

Post autor: nosleep » 24 wrz 2014 20:32

Ja zawsze przed wosną chociaż raz w tygodniu odwiwedzam kosmetyczkę :D vicihair.pl to jest salon kosmetyczny godny polecenia, jak dla mnie najlepszy w Krakowie :D

just12345

Post autor: just12345 » 12 sty 2015 13:11

Ja często odświerzam swoją szafę, gdyż zaopatrzam się w tanie i bardzo dobre ubrania, które są modne a przede wszystkim czuję się w nich bardzo dobrze i komfortowo. Swoje ubrania kupuję ze stronki allinside.pl

Mariota

Post autor: Mariota » 29 kwie 2015 18:44

Jak nowy look to obowiązkowa jest laserowa depilacja. W końcu idzie lato i każda kobieta bedzie chciała pokazywać nogi. Ważne jest by zadbać o to by wyglądały jak najlepiej. Ja czytałam sporo na temat takiej depilacji i chyba większość kobiet chciałaby z tego skorzystać by pozbyc sie włosków raz na zawsze.

Awatar użytkownika
heaven

Post autor: heaven » 01 maja 2015 13:16

Ja zmieniłam fryzurę ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”