Wczasy w centrum czy na obrzeżach.

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Sunsin

Wczasy w centrum czy na obrzeżach.

Post autor: Sunsin » 08 kwie 2014 11:58

Zastanawiam się jak sprawa ma się u Was, szczególnie chodzi mi o rodziny z małymi dziećmi, nasza Amelka kończy 2 latka i doszliśmy do wniosku, że czas na pierwsze dalsze wakacje (dalsze w sensie w Polsce) z tym, że nie wiemy jak się z takim dzieckiem zachować chcemy jechać w góry, tylko teraz pytanie pchać się bezpośrednio do centrum, czy może na obrzeża albo może nawet poza Zakopane? Na pewno ta druga opcja jest dość ciekawa bo jak przeglądam oferty to ceny w Pensjonatach dookoła Zakopanego są prawie o 30% mniejsze, z drugiej strony pchać się busami codziennie z małą to też może być męczące, czy ktoś może miał taki dylemat i jak go rozwiązał? Każda wskazówka mile widziana.

Nothingman93

Re: Wczasy w centrum czy na obrzeżach.

Post autor: Nothingman93 » 08 kwie 2014 23:13

daj spokój z centrum - to samo co byś w mieście została

nina_ky

Post autor: nina_ky » 12 kwie 2014 21:26

Ja ostatnio przeglądam apartamenty w Zakopanem i szczerze mówiąc nie stanowi to dla mnie różnicy, czy wybierzemy nocleg w centrum Zakopanego czy na jego obrzeżach, ponieważ pewnie i tak bardzo mało czasy w nim spędzimy.

RóżowyCukierek

Post autor: RóżowyCukierek » 14 kwie 2014 10:56

Ja wybrałabym jednak centrum, bo wolę kiedy jest wszędzie blisko.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 24 cze 2014 14:29

Zobaczcie gdzie macie dostępne hotele na dobrym poziomie. Ja w tym celu zawsze otwieram accorhotels.com. Bardzo dobra sieć hoteli! Można sobie szybko wyszukać i sprawdzić wszystkie niezbędne informacje o noclegach. Ja najczęściej z tego korzystam :)
Ostatnio zmieniony 30 cze 2014 13:19 przez kreatynka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
wenecjana
Kontakt:

Post autor: wenecjana » 25 cze 2014 11:00

Dzieci lepiej ogarniać na obrzeżach lub w jakichś specjalnych kurortach, które nie są zalewane przez rzesze urlopowiczów. Nie pamiętam nazwy, ale na mazurach jest szkółka nurkowa, gdzie wszystko przypomina obóz. Sama mam zamiar wybrać się tam we wrześniu, opiszę wszystko, gdy wrócę :)
Biznes również dla matek

uotwarte

Post autor: uotwarte » 12 sty 2015 13:42

Z małymi dziećmi najlepiej jeździć w takie miejsca, gdzie właściciele stworzyli warunki dla rodzin z dziećmi.

ulalegowicz

Post autor: ulalegowicz » 13 sty 2015 04:33

To, może na lato, teraz, na ferie zimowe wybieram się do Primavera SPA w Jastrzębiej Gorze, bo tam znalazłam bardzo atrakcyjny program dla dzieci. Ja w tym czasie będę mogła bawić się z nimi lub korzystać z zabiegów SPA. Zobaczcie co oferują w Primavera.

thunder

Post autor: thunder » 13 sty 2015 11:17

Ja tam na Waszym miejscu wybrałabym centrum, przynajmniej będziecie mieć blisko do sklepów.

mamuśka31

Post autor: mamuśka31 » 09 lut 2015 18:24

Zgadzam się, ja też lubię wypoczywać w mieście.
Podobają mi się ośrodki takie jak Medica Spa, a więc położone nieco na uboczu, ale z dobrym dojazdem do centrum.
W takich miejscach nie narzeka się na nudę, a w razie potrzeby można sobie zapewnić dodatkowe atrakcje i skoczyć gdzieś jeszcze.
Teraz przy planowaniu zimowego urlopu rozglądam się za czymś w podobnym stylu. Z doświadczenia wiem, że to najlepsza opcja :) Nawet mój mąż, który początkowo marudził na samą wzmiankę o wyjeździe do spa teraz polubił takie wypady.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”