Wczasy w centrum czy na obrzeżach.

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
zuzka10

Re: Wczasy w centrum czy na obrzeżach.

Post autor: zuzka10 » 07 sie 2016 08:48

Ja jestem za wczasami w centrum albo gdzieś w jego pobliżu. Obrzeża są często trudno dostępne szczególnie dla osób które nie mają samochodu.
Warto ogarnąć sobie wynajem apartamentów. Z tego co wiem ceny apartamentów na kilka dni nie są wcale takie kosmiczne jak może się wydawać a jest tam o wiele swobodniej niż w hotelu.

Marta38

Post autor: Marta38 » 09 sie 2016 12:04

To zależy, czego się oczekuje od takich wczasów i jak chce sie je spędzić. Jeśli macie ochotę oderwać się od codziennych problemów, ale mimo wszystko mieć jakiś kontakt z cywilizacją, to warto byście sprawdzili hotel Cykada w Brodnicy. Będziecie mieli w nim spokój, ale też będziecie mogli pozwiedzać okoliczne atrakcje. To dobry wybór :)

klara1

Post autor: klara1 » 11 sie 2016 17:41

Szczerze mówiąc zależy co kto lubi :) Można jechać na obrzeża centrum , 2w1 co nie ? a jak zalezy wam na tanich biletach. To ja odsyłam do takiego przewodnika z last minute biletlastminute.pl, to są mega przydatne artykuły. gdyby nie one straciłabym duuużo kasy :P

Miłka83

Post autor: Miłka83 » 13 wrz 2016 11:00

Zdecydowanie poza wakacjami nad morzem czy w górach, warto postawić też na spędzenie kilku dni w jakimś fajnym polskim, większym mieście, gdzie będziemy mogli trochę zwiedzić i poznać nowe i ciekawe miejsca, szczególnie polecam Wrocław, najlepiej od razu wyszukać jakiś fajny hotel i wykorzystać ostatnie dni lata na zwiedzanie.

vikav

Post autor: vikav » 14 wrz 2016 11:13

Moje doświadczenia jako mamy dwójki dzieci w wieku przedszkolnym są zdecydowanie za tym, aby wakacje spędzać gdzieś daleko od centrum.
na co dzień mieszkamy w centrum wielkiego miasta, więc chociaż w wakacje chciałoby się odpocząć od zgiełku wielkiego miasta.
Jeśli chodzi o zakwaterowanie z maluchami to najwygodniejsze są apartamenty.
W tych co byliśmy były oddzielne sypialnie, salon i aneks kuchenny. Byliśmy w kilku miejscach w górach, teraz myślimy o morzu, może podpowiecie w jakie miejsca warto pojechać?

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 30 wrz 2016 22:13

Na urlop lub weekend najlepiej wyjechać w góry, albo nad morze. Zależy, gdzie masz bliżej od swojego miejsca zamieszkania. Nadam morzem, w miejscowości Międzywodzie, masz np. apartamenty w hotelu.

vikav

Post autor: vikav » 14 lip 2017 23:39

Jeśli nie ma się własnego środka transportu i jest się skazanym na komunikacje miejską czy podmiejską to lepiej jest jadąc z małym dzieckiem wynająć apartament bliżej Centrum danej miejscowości.
Ze znalezieniem takiego apartamentu nie będzie problemu, można to wygodnie zrobić w zaciszu własnego domu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”