Alarmy i monitoring do biura

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Azamag

Re: Alarmy i monitoring do biura

Post autor: Azamag » 24 lip 2016 15:21

U nas w firmie było poro włamań. Dlatego też dyrekcja zamontowała monitoring, który pomaga w pracy ochronie. Było to duże przedsięwzięcie, do którego zatrudniliśmy firmę z doświadczeniem. Oni doradzili i zamontowali nam instalację monitoringową dzięki której nasza firma ma być bezpieczniejszym obiektem.

kreatynka

Post autor: kreatynka » 18 sie 2016 14:39

A w domu też macie zamontowany jakiś alarm czy monitoring? Jestem ciekawa czy warto w w takie coś zainwestować W sumie to wszystko można zamówić, ale je jestem ciekawa jak taki system sprawdza się w normalnym życiu? Z góry dzięki za Wasze opinie i podpowiedzi w co warto zainwestować a z czego zrezygnować :)

martynaF

Post autor: martynaF » 10 paź 2016 01:13

Do firmy świetnie nadaje się konsalnet. moj chlopak na ich u siebie w pracy i mowi ze dojazd w razie zgloszenia to kilka chwil.

matyy

Post autor: matyy » 18 paź 2016 18:44

Dobra opcja, gdy juz jest po remoncie/budowie danego pomieszczenia - jest monitoring dzialajacy po Wi-Fi, np SNAPVISION HD WIFI - w cenie otrzymuje sie 4 kamery HD, dzialajace rowniez w podczerwieni, dysk twardy pozwalajacy na zapis przez 14 dni. Montaz jest dziecinnie prosty, konfiguracja rowniez. Sygnal jest do 30m w pomieszczeniach, uwzgledniajac sciany oczywiscie. Wg mnie - godna uwagi opcja.

Dermatolog33

Post autor: Dermatolog33 » 06 lis 2016 20:43

U mnie się tym mąż zajmować, ale też korzystamy z usług firmy ochroniarskiej Konsalnet. Generalnie nie ma co się rozpisywać na ich temat bo na Konsalnet można dowiedzieć się dosłownie wszytskiego na temat systemów alarmowych. Warto wspomnieć, że każda oferta jest układana indywidualnie. Ale z tego co wiem to płacimy za monitoring z alarmami niecałe 60zł msc

biedroska

Post autor: biedroska » 27 lis 2016 16:20

Jeśli chodzi o monitoring to czytałam wiele dobrych opinii na temat firmy Scazi. Też zastanawiam się nad takim zabezpieczeniem.

Mirka

Post autor: Mirka » 06 lis 2017 08:33

Montaż alarmu to faktycznie nie jest nawet spora sumkaa, ale jak komuś bardzo zależy na ochronie chacjendy to bardziej bym się skłaniała ku nowocześniejszym rozwiązaniom. Monitoring budynków moim zdaniem jest pewniejszy. Opłata miesięczna w Konsalnet nie przekracza u mnie 100zł, a w pakiecie mam alarm, monitoring 24/h, czujniki ruchu

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 06 lis 2017 10:31

Ja puki co będę chciała zamontować same kamery i myślę, że to w zupełności wystarczy aby żaden złodziej się nie połaszczył wejść na moją posesję. Przyjedzie ekipa zobaczy gdzie najlepiej je zamontować i w jakich miejscach i można będzie zaczynać montaż :) I tak jak pisaliście rzeczywiście nie jest to jakaś droga inwestycja a na pewno opłacalna :)

Mirka

Post autor: Mirka » 07 gru 2017 06:48

A sama masz zamiar te nagrania kontrolować?
W sumie myślę, że przyda Ci się jakiś prosty alarm domowy prócz samych kamer. Bo jak wyjedziesz to kamerki nie koniecznie dadzą CI 100% szansę na złapanie złoczyńcy, w końcu zazwyczaj są odpowiednio ubrani podczas włamania.
Mnie Konsalnet namówił na czujniki ruchu, jako bardziej skuteczny system alarmowy, ale niekoniecznie to u Ciebie musi się sprawdzić.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”