Alarmy i monitoring do biura

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Sanczeska

Re: Alarmy i monitoring do biura

Post autor: Sanczeska » 16 paź 2015 13:56

Moim zdaniem, monitoring w biurze jest konieczny. Nigdy nie wiadomo z kim się pracuje i lepiej jednak wszystko mieć pod kontrolą. Z tego co widziałam to ta firma montuje monitoringi ale i nie tylko. Jeżeli masz jakieś obawy to ja bym się nawet nie zastanawiała nad zamontowaniem takiej ochrony do biura. Będziesz mieć wtedy wszystko pod kontrolą.

milf

Post autor: milf » 14 sty 2016 21:38

Witam
Mam zamiar zalozyc monitoring w biurze. Widzialam na ceneo dobre opinie i staram sie dowiedziec czegos wiecej z pierwszej reki. Prosze o opinie osoby, ktore mialby stycznosc.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 29 sty 2016 13:07

Warto zainwestować w profesjonalny monitoring do biura. Licho nigdy nie śpi i nigdy nie wiadomo co może się zdarzyć. Dlatego warto warto pomyśleć o profesjonalnym monitoringu firmy, zadbać o dobrą jakość nagrań i generalnie zainwestować raz ale porządnie.

maciek.fredro
Kontakt:

Post autor: maciek.fredro » 05 lut 2016 09:12

To dzięki profesjonalnemu monitoringowi można czuć się bezpiecznie.

uotwarte

Post autor: uotwarte » 19 mar 2016 21:52

Zaglądając na tą stronę gandr.pl dowiecie się czym jest audio monitoring, a także otrzymacie doradztwo i konsultacje merytoryczne.

cocochanel

Post autor: cocochanel » 07 cze 2016 23:28

teraz bez monitoringu ani rusz. u siebie w pracy w salonie zamontowalismy specjalne kamerki, zakupilismy je przez neta- firma nazywa sie Jb partner i dzialają bardzo dobrze, obraz jest wyraźny. Co prawda to mąz operuje tymi kamerami, to znaczy na biezaco sprawdza co sie dzieje, bo ja to troche taka atechnologiczna jestem :) no ale mąz mowi, ze kamery sa dobrej jakosci, nie narzekamy :)

trexz

Post autor: trexz » 08 cze 2016 17:41

w przypadku gdy w biurze będziesz miała pełno wartościowego sprzętu to inwestycja w monitoring jest niezbędna!!! pomyśl też nad alarmem. Konsalnet jest jedną z firm udzielających usług ochroniarskich ale jedyną którą mogę polecić Ci ja ;) przejrzyj sobie ich ofertę.

typowyj

Post autor: typowyj » 22 cze 2016 15:29

Nazw firm nie znam, ale znajoma ma podgląd z kamer na telefonie. Może spokojnie wyjść z biura i w każdej chwili sprawdzić co się w nim dzieje.

biedroska

Post autor: biedroska » 03 lip 2016 16:52

też mi się zdaje że monitoring to teraz podstawa, sama mam instalowany system przez scazi w całej firmie i o wiele pewniej się wtedy człowiek czuje

kubiaczka

Post autor: kubiaczka » 03 lip 2016 22:23

jeżeli to pojedyncze biuro to faktycznie monitoring czy tam alarm powinny wystarczyć ale wydaje mi się że jeżeli chodzi o całą firmę to lepiej zdecydować się na ochroną, omega ochrona jest bardzo dobra, pracują już długo w firmie męża i bardzo sobie chwali ich przygotowanie i profesjonalizm

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”