Sposób na zmarszczki twarzy?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
NoemiSui

Sposób na zmarszczki twarzy?

Post autor: NoemiSui » 16 maja 2014 10:18

Dziewczyny pewnie wiele z Was się zdziwi tak jak ja jakiś czas temu, ale cóż dałam się namówić koleżance i wybrałam się z nią na masaż twarzy i tu uwaga, takie masaże jeśli są dobrze zrobione zmniejszają ilość zmarszczek na twarzy - osobiście nie bardzo w to wierzyłam, ale po kilku wizytach, rzeczywiście widzę u siebie zmiany na plus, nie stosuje żadnych kremów, z drugiej strony też nie mam tych zmarszczek dużo mimo to faktycznie sposób działa.
Nie wiem jak jest w innych miastach, akurat ja jeżdżę do Katowic, natomiast myślę, że warto spróbować, ja zrobiłam to z czystej ciekawości, natomiast wiem, że są osoby które rozważają operację usunięcia zmarszczek lub też wydają setki złotych na kremy - dlatego myślę, że warto skorzystać i sprawdzić taką alternatywę tym bardziej, że jest dużo przyjemniejsza.

W sumie mam wrażenie, że coraz więcej wiemy o ludzkim ciele i za jakiś czas pewnie życie będzie wyglądało zupełnie inaczej

kreatynka

Re: Sposób na zmarszczki twarzy?

Post autor: kreatynka » 26 paź 2014 21:30

Masaż, no nie wiem. Nie ufam, nie wierzę, wolę sprawdzone metody takie jak mezoterapia iglowa. Mezoterapia jest dla osób które walczą ze zmarszczkami, suchością skóry, zanikiem owalu twarzy, a nawet trądzikiem. I gwarantuję że jest metodą skuteczną

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 28 paź 2014 11:03

Ja też korzystałam z takich zabiegów i muszę przyznać, że efekty są bardzo widoczne. Teraz zamierzam się poddać trwałej laserowej depilacji.
Myślę, że w ten sposób skończy się u mnie problem wrastających włosków.

Packa

Post autor: Packa » 31 paź 2014 15:55

Tutaj macie namiary na centrum medyczne Proclinic oferujące zabiegi na wypełnienie zmarszczek - proclinic.pl. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym miejscu więc jeśli decydujecie się na taki zabieg to warto sprawdzić to centrum medyczne.

thunder

Post autor: thunder » 18 gru 2014 13:37

Dobry krem przeciwzmarszczkowy ;-) Ja ostatnio przypadkiem zaczęłam używać maminego kremu przeciwzmarszczkowego z Garniera i kurczę...jest świetny ;-)

Kryszka

Post autor: Kryszka » 02 sty 2015 20:47

Mezoterapia wygląda na dosyć bolesną metodę, ale znalazłam a Internecie taki zabieg mezoterapii mikroigłowej, podobno dzięki specjalnej igle, praktycznie nie odczuwamy bólu, co myślicie?

rutkowskamonika

Post autor: rutkowskamonika » 13 sty 2015 04:53

Słyszałam też o mezoterapii bezigłowej, ale mnie bardzo spodobał się efekt po zabiegu z wykorzystaniem nici Shilouette Soft do podnoszenia opadających policzków linii żuchwy oraz łuków brwiowych.

gosh

Post autor: gosh » 29 sty 2015 11:54

To już chyba lepiej korzystać z mezoterapii igłowej w SilkTouch. Mają nowoczesny sprzęt i zabiegi są wykonywane przez dobrze wyszkoloną kadrę, a to duży plus.

karolina22

Post autor: karolina22 » 16 lut 2015 11:03

Jeśli ktoś szuka sposobu na odmłodzenie skóry i pozbycie się zmarszczek, to powinien skorzystać z kremu C-Strenght 20% with 5% Vitamin E. Doskonały produkt, który został zaprojektowany właśnie w celu rewitalizacji skóry. Polecam

przemek20
Kontakt:

Post autor: przemek20 » 19 lut 2015 21:30

są tez jakieś specjalne kremy przeciw zmarszczkom

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”