Sposób na zmarszczki twarzy?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
kitowska

Re: Sposób na zmarszczki twarzy?

Post autor: kitowska » 20 sty 2016 21:34

Nie wiem nic o przeszczepie komórek tłuszczowych, w rodzinie nikt nie miał nic takiego robione. Jak na razie mam zmarszczki mimiczne na twarzy. Chodzę raz na jakiś czas do Instytutu New Look na peeling chemiczny wybranym kwasem np. migdałowym. Oczyszcza to naskórek i regeneruje go przez co skóra staje się gładsza i zmarszczki także.

beczkkaa
Kontakt:

Post autor: beczkkaa » 21 sty 2016 15:03

Ponoć zmarszczki robią się od śmiechu, ale dlaczego się nie śmiać? przecież śmiech to samo zdrowie. Warto zadbać o skórę używając dobrych kremów

Bamberka

Post autor: Bamberka » 28 sty 2016 14:49

Wyprowadzić się do Londynu, gdzie wilgotność powietrza jest duża, mieć "posągową twarz" (śmiech sprzyja tworzeniu się zmarszczek przy ustach). W ostateczności można pod łóżkiem trzymać wiadro z lodem i spać na takim łóżku. (chłód jest dobry).

AgaEm

Post autor: AgaEm » 29 sty 2016 21:45

Bamberka pisze:Wyprowadzić się do Londynu, gdzie wilgotność powietrza jest duża, mieć "posągową twarz" (śmiech sprzyja tworzeniu się zmarszczek przy ustach). W ostateczności można pod łóżkiem trzymać wiadro z lodem i spać na takim łóżku. (chłód jest dobry).
Nie wiem jak wiadro z lodem ale Londyn może podziałać profilaktycznie - Anglicy są powściągliwi, więc będzie mniej okazji do uśmiechania się :) A na zmarszczki twarzy polecam masaż podciśnieniowy urządzeniem Icoone. Głowica Robomikro daje możliwość przeprowadzania bezpośrednich zabiegów nawet na obu powiekach.

Trypner
Kontakt:

Post autor: Trypner » 01 lut 2016 14:44

Dobry krem powinien załatwić sprawę. Raz na jakiś czas mozna też sie wybrać na mezoterapię.

piece87

Post autor: piece87 » 01 lut 2016 16:30

Medycyna estetyczna daje wiele możliwości, choć moim zdaniem najlepszy jest kwas hialuronowy :) Robiłam kilka zabiegów w klinice Sfera i z autopsji wiem, że hialuronowy daje radę :)

klara1

Post autor: klara1 » 12 lut 2016 10:33

Ja jak miałam problemy ze skórą na stopach.

pepitka

Post autor: pepitka » 18 lut 2016 23:07

Gdy zmarszczki są głębokie to jednak powinno się zastosować trochę bardziej drastyczne środki. Zabiegi u kosmetyczki są czasem zwyczajnie już nieskuteczne. U mnie znajome chodziły i widać na ich twarzy znacznie mniej zmarszczek niż przed wizytą :) Takie zabiegi są skuteczne.

cashcash

Post autor: cashcash » 21 lut 2016 13:34

Pij co najmniej 8 szklanek wody mineralnej dziennie. Nawodnisz nie tylko organizm, ale również skórę.

Nakładaj białko jajka pod oczy. Zawierają one kilka witamin i składników, które nawilżą i odżywią skórę. Od razu stanie się ona bardziej napięta. To świetny sposób na pozbycie się lub zredukowanie zmarszczek w naturalny sposób. Białko możesz nakładać też na czoło, szyję i inne rejony narażone lub już zaatakowane przez zmarszczki.

Awatar użytkownika
Wika09
Kontakt:

Post autor: Wika09 » 24 mar 2016 14:52

Nic innego, jak zabiegi wygładzające zmarszczki :) ja chodzę.
Naprawdę fajny gabinet z super zespołem

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”