Sposób na zmarszczki twarzy?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
zuzia.gola

Re: Sposób na zmarszczki twarzy?

Post autor: zuzia.gola » 05 cze 2017 21:38

Tutaj wykonują zabiegi laserem beautyduty.pl. Uważam, że jest to o wiele lepsze od tych wszystkich wypełniaczy czy liftingów bo wygląda się bardziej naturalnie. Wszystko z umiarem. Takie zabiegi są jak najbardziej wskazane bo każda z nas lubi być piękna.

jasia1

Post autor: jasia1 » 02 sie 2017 14:02

Jeśli chodzi o zmarszczki to warto wypróbować najróżniejsze zabiegi, które są dostępne na rynku. Poczytajcie na przykład o takim rozwiązaniu jak mezoterapia igłowa. Jest ostatnio bardzo popularne i wiele osób korzysta z takich zabiegów.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 09 wrz 2017 12:41

Nie wiem czy kremy są tak skuteczne bo jakoś na mnie nie działają. Uważam że obecnie dość modne są zabiegi w gabinetach medycyny estetycznej. Ostatnio słyszałam że usuwanie zmarszczek to zabiegi które są widoczne od razu. Sama się zastanawiam nad takim zabiegiem bo jak policze ile to na kremy już wydałam to była bym już po zabiegu :)

zdetka

Post autor: zdetka » 10 wrz 2017 15:17

Jeżeli chodzi o zmarszczki, to ja mogę polecić ten krem oriflame. Podobno potrafi zdziałać cuda, naprawdę. Pięknie nawilża cerę, pozostawią ją miekką i jedwabistą. A regularnie stosowany pomoże także zwalczyć zmarszki, wydaje mi się że warto w niego zainwestować :)

basia123

Post autor: basia123 » 16 lis 2017 12:42

Moim zdaniem, jak juz sa zmarszczki to nie ma szans zadnymi kremami tego naprawic....polecam za to zabiegi medycyny estetycznej... teraz jest swietna okazja, mozna sie zglosic na modelke do http://www.modelki-medycynaestetyczna.pl . Zabiegi wykonuja jedynie za koszt materialu , a jakos zabiegu niezmiennie najlepsza!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”