Sposób na zmarszczki twarzy?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
andalusya

Re: Sposób na zmarszczki twarzy?

Post autor: andalusya » 25 lip 2016 18:19

A ja na zmarszczki polecam zabiegi karboksyterapii. Jest to terapia dwutlenkiem węgla, który wprowadza się pod skórę. Ja akurat wykonywałam te zabiegi w Instytucie New Look w Warszawie. Powiem Wam szczerze, że moja twarz, szyja i dekolt wyglądają jak nowe. I nie w tym ani trochę przesady. Taki efekt jest możliwy dzięki pobudzeniu procesu syntezy kolagenu, regeneracji skóry oraz mikrokrążenia. Skóra jest odmłodzona, bardziej jędrna, naprężona, pozbywamy się płytkich, a także nieco głębszych zmarszczek.

mamuśka58

Post autor: mamuśka58 » 10 sie 2016 12:49

A słyszałyście o wypełnianiu zmarszczek kwasem hialuronowym. Daje świetne rezultaty, które najkrócej widać przez 6 m-cy. Ale decydując się na taki zabieg warto kupić krem. Jest to krem znieczulający. Stosuje się go na pół godziny przed zabiegiem. W znacznym stopniu niweluje ból.

aldonaxx

Post autor: aldonaxx » 12 sie 2016 14:31

Słyszałam, że na pierwsze oznaki starzenia i nawet blizny potrądzikowe są te peelingi lekarskie.
Bardzo fajnie naprężają skórę i ją wygładzają. Nie wspomnę, że świetnie też ją oczyszczają i nawilżają :)

kamila.nov

Post autor: kamila.nov » 15 sie 2016 18:32

A jak się zapatrujecie na mezoterapię z kwasem hialuronowym? Tutaj można o tym zabiegu poczytać http://www.klinikasfera.pl/medycyna-est ... ezoterapia - mnie osobiście zaciekawił skład mezo-koktailu, który się "serwuje" skórze - nukleotydy DNA, wyciąg z zielonej herbaty i kwas hialuronowy właśnie. Koleżanka była na takim zabiegu, podobno efekty super! Widzę się z nią wkrótce, to sama ocenię :)

aga77

Post autor: aga77 » 30 sie 2016 19:44

Należy zainwestować w olejek z marakui. Poczytajce sobie o nim. Naprawdę świetnie się sprawdza. Po pierwsze jest niedrogi, a po drugie wydajny. Warto w niego zainwestować, ponieważ wykazuje silne działanie antyoksydacyjne.

otylia

Post autor: otylia » 30 sie 2016 22:30

Może warto zasięgnąć porady specjalisty, który dobierze dla nas najodpowiedniejszą metodę. Uważam też, że najlepiej korzystać z takich zabiegów w dobrych gabinetach medycyny estetycznej, gdzie maja w ofercie całą gamę zabiegów.

Alicja Rosińska

Post autor: Alicja Rosińska » 29 wrz 2016 21:23

Jest wiele zabiegów na zmarszczki Ja rozważałam różne opcje ale ostatecznie zdecydowałam sie na odmładzanie i modelowanie twarzy w Centrum Estetyki Medycznej. Doktor Kierach to wspaniały profesjonalista, świetnie dobiera zabiegi do rodzaju problemu. Ja odmładzałam twarz kwasem hialuronowym. Efekt jest niesamowity - czuję sie o kilka lat młodsza! Polecam każdej kobiecie - dzięki temu można odzyskać pewność siebie.

rossa87

Post autor: rossa87 » 31 gru 2016 17:43

Hej, dziewczyny, a czy któraś z Was stosowała może peeling ferulowy? To jest super metoda na odmłodzenie skóry, wiem z autopsji :) Poleciła mi moja pani kosmetolog (chodzę do Cosmetix w Warszawie - to jest przy CH Arkadia). Jest to peeling chemiczny, bardzo mocno odmładza skórę, jest to główne wskazanie tego zabiegu. Moja skóra jest w efekcie gładka, młodsza, ale i rozjaśniona. "Skutkiem ubocznym" była też likwidacja przebarwień, których się nabawiłam w zeszłym roku na wczasach :) Osobom z Warszawy mogę polecić ten zabieg właśnie w wykonaniu mojej pani Agnieszki :) Można spawdzić na cosmetix.pl

stapka18
Kontakt:

Post autor: stapka18 » 02 sty 2017 14:39

Wiesz, że nawet nie słyszałam o taki sposobie? Widocznie co gabinet to inne zabiegi (częściowo). U mnie sprawdził się zabieg Zaffiro. Robiłam go dopiero raz, ale poprawa skóry jest spora.

ziuta82

Post autor: ziuta82 » 22 maja 2017 16:51

Możesz pomyśleć o laserowym liftingu skóry. To nie jest zabieg, który należy do przyjemnych, ale efekty widać bardzo szybko. Poczytaj sobie więcej na stronie Vici Clinic z Krakowa, oni wykonują tego typu zabiegi. Pracuje tam przesympatyczna Pani Gosia. Najlepiej wykonać 3-5 zabiegów w serii, wtedy efekty będą najbardziej widoczne.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”