sklepy internetowe

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
zosienka

Re: sklepy internetowe

Post autor: zosienka » 20 mar 2015 14:38

Ja często korzystam z sklepów internetowych jest to super rozwiązanie

sylwia4012

Post autor: sylwia4012 » 21 mar 2015 22:14

Ostatnio trafiłam na e-sklep z wyjątkowymi torebkami, które podobały mi się od zawsze. Ralph Lauren tworzy je z pasją i one są po prostu zawsze na topie, choć nie są najtańsze. Jednak biorąc pod uwagę ich zalety, jakość materiałów, wykonania to chyba warto zaszaleć? Jeszcze nie tak dawno chyba w Polsce nie było kobiet, które mogły pozwolić sobie na tego typu luksusowe dodatki. Dziś bywa ich sporo :)

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 27 mar 2015 00:13

Ja ostatnio odwiedziłam sklep Versanis i muszę przyznać, że mają tam śliczne dodatki z metalu. Kilka rzeczy wyjątkowo wpadło mi w oko. Szczerze mówiąc, zakupów w sieci często nie robię ale lubię sobie pobuszować w Internecie i poszukać jakichś fajnych sklepów, a nóż kiedyś się na coś skuszę.:)

iska

Post autor: iska » 02 kwie 2015 00:09

Bardzo ciekawe ubrania damskie i fajne dodatki mozna kupić w Depare, mają i stacjonarne i internetowy sklepik, ja lubię ten w necie - ostatnio w ogóle nie mam czasu na chodzenie po sklepach a jakoś fajnie i modnie bym się chetnie ubrała:) W tym Depare ceny sa bardzo korzystne

Awatar użytkownika
heaven

Post autor: heaven » 01 maja 2015 13:15

Ja też często robię zakupy w Internecie, ale głównie kupuję w sieci sprzęt elektroniczny i czasem książki. Jestem jednak coraz bardziej wybredna i sklep internetowy musi być prowadzony w naprawdę profesjonalny sposób, żebym zdecydowała się coś w nim kupić. Jeśli e-sklep nie oferuje pełnego opisu asortymentu i nie ma pozytywnej opinii wśród internautów na pewno nic w nim nie kupię. Ostatnio zauważyłam też pewien nowy trend w sklepach internetowych, który niezwykle mnie cieszy - foto 3D, czyli takie trójwymiarowe prezentacje, które pozwalają w pełni obejrzeć produkt to ostatnio mój ulubiony gadżet w sklepach internetowych. Gdy widzę takie prezentacje od razu mam większe zaufanie do oferty esklepu.

mamatasia

Post autor: mamatasia » 03 maja 2015 23:24

jeśli chodzi o fajne promocje to ja polecam stronę: finmarket.pl - można tu wyhaczyć naprawdę fajne rzeczy :clap:

asap

Post autor: asap » 05 maja 2015 22:01

Ja bardzo lubię Yosh. Przyznam, że zachwyciła mnie ta ich "personalizacja" czy jak to nazwyają. Polega to na tym, że oglądasz dane produkty i gdy poźniej wracasz do sklepu to dostajesz podobne propozycje, tak jakby sklep znał Twój gust. A marki mają niezłe bo np GUESS czy Mostrami, które lubię. Teraz ponoć jak się zarejestrujesz to dostajesz jeszcze 10% do ZALANDO i 20% do ANSWEAR.COM:)

arlett

Post autor: arlett » 07 maja 2015 07:10

Prowadząc sklep internetowy warto wziąć udział w webinarach. Mozna się z nich dowiedzieć jak zarabiać przez internet, jak promować biznes i co zrobić by utrzymac się na rynku.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 13 maja 2015 16:45

Ja tak na dobrą sprawę w sieci kupuję głównie torebki. Nie ma tutaj problemu z tym, że rozmiar będzie nieodpowiedni, a moim ulubionym sklepem jest Brytyjka. Uwielbiam sprzedawaną w tym sklepie markę torebek Atmosphere, ponieważ są bardzo starannie uszyte, a do tego można wybierać wśród wielu fasonów i kolorów.

marchew

Post autor: marchew » 16 maja 2015 07:17

Ja lubię sklep internetowy Allegro - mają najwięcej towaru. Własny sklep to strzał w stopę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”