sklepy internetowe

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Awatar użytkownika
Wika09
Kontakt:

Re: sklepy internetowe

Post autor: Wika09 » 06 wrz 2015 13:21

Świetnym sklepem z kartami do gry jest poker-sklep.pl - znajdziecie tam karty do gry najwyższej jakości :)

Awatar użytkownika
Agnieszka81

Post autor: Agnieszka81 » 09 maja 2016 15:53

A czy są tutaj osoby, które prowadzą własny e-sklep? Jeśli tak, to mam pytanie - jak sobie radzicie? Jak idzie Wam sprzedaż? Czy ciężko jest się wybić? I przede wszystkim, jak poradziliście sobie ze wszystkimi kwestiami technicznymi tj. hosting, szablon sklepu, system sprzedaży? Pytam, bo sama od dłuższego czasu zastanawiam się nad własnym sklepem internetowym. Myślałam głównie o skorzystaniu z usług firmy, która zajęłaby się wykonaniem sklepu oraz wdrożeniem do niego systemu ecommerce. Biorę pod uwagę przede wszystkim Agencję interaktywną Ideo Sp. z o.o. Co myślicie o tym wyborze?

bella91

Post autor: bella91 » 16 maja 2016 19:25

Ja rozważam otwarcie sklepu internetowego. Trafiłam jakiś czas temu na oprogramowanie do sklepu internetowego i zastanawiam się nad zamówieniem go. Z tego co wiem można się starać o dofinansowanie na to oprogramowanie. Nawet na stronie jest wyjaśnione jak to zrobić co bardzo ułatwia sprawę.

Melania111

Post autor: Melania111 » 19 lip 2016 23:02

Moim ulubionym jest ten Torebkiwsieci. Z torebkami, uwielbiam je kupować mam już może ponad 20 w domu i zapewne jeszcze nie jedną zakupię.

moniakbcn

Post autor: moniakbcn » 18 sie 2016 13:06

Ja właściwie wszystko kupuje na lamoda. Jakoś podpasował mi ten sklep - mają fajne ubrania, niedrogie buty i szeroką ofertę dodatków. Chociazby te torebki listonoszki - naprawdę świetne!!!

bella91

Post autor: bella91 » 21 sie 2016 07:43

Ja ostatnio wszystko zamawiam online.
Wczoraj trafiłam i chyba zamówię tam ubranka dla dzieci. Wybór jest ogromny.
Bardzo podobają mi sie takie same zestawy dla dzieci i córek, są bardzo ciekawe :) Kiedyś widziałam koleżankę w takiej samej sukience jak jej córka. Zastanawiałam się gdzie kupiła taki zestaw :)

Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Kontakt:

Post autor: Ombre_Clothing » 07 paź 2016 15:02

Oho w takim razie polecamy się :right:
A jesteśmy sklepem internetowym i od kilku dobrych lat pomagamy facetom fajnie wyglądać. Czy to bluza sportowa lub dres dla wieczornego biegacza, czy to elegancka koszula z marynarką, ofertę mamy naprawdę ogromną, każdy na pewno znajdzie dla siebie coś wartościowego.
Wpadajcie do nas na rozeznanie, a nóż znajdziecie coś fajnego dla swoich mężczyzn :angel: :angel:
W razie czego służymy pomocą.
:right:

Ernesta

Post autor: Ernesta » 17 paź 2016 17:42

Ja ostatnio odkryłam bardzo fajny sklep z łóżkami tapicerowanymi. Nie sądziłam że takie cacka można kupić w tak stosunkowo niskiej cenie. Wraz z mężem zastanawiamy się w związku z tym nad zmiana wystroju naszej sypialni, skoro nadarzyła się taka okazja , to czemu z niej nie skorzystać?Jako kobieta lubię zmiany, zwłaszcza te w sypialni...

Awatar użytkownika
Martita

Post autor: Martita » 23 paź 2016 21:27

Moim najnowszym odkryciem jest odzieżowy sklep masa świetnych ciuchów w bardzo niskich cenach, na razie polecam tylko po obejrzeniu ich oferty, ale jak przyjdzie pierwsze zamówienie, to dam znać czy warto robić tam zakupy :) Chociaż co może pójść nie tak, mają ciuchy takie jak w wielu popularnych sieciówkach, więc wiem jak będą wyglądały :)
Każdy z nas no­si w so­bie piękno. Cała sztu­ka po­lega na tym, by umieć je odkryć.

mirka66

Post autor: mirka66 » 11 lis 2016 13:05

A ja Wam gorąco polecam sklep z rozkloszowanymi spódnicami: madamekier.pl. Mają naprawdę ciekawą ofertę, a do tego całkiem przystępne ceny:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”