Pilna nauka angielskiego

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
ziuta82

Re: Pilna nauka angielskiego

Post autor: ziuta82 » 28 maja 2016 11:51

Jak potrzebujesz angielskiego do pracy to najlepiej, żebyś zrobiła kurs zakończony certyfikatem, na przykład FCE. Jest to potwierdzenie Twojej znajomości języka, na które na pewno pracodawca spojrzy przychylnie. Polecam kursy przygotowujące do tych egzaminów w szkole językowej Lang w Warszawie na al. Niepodległości. Możesz wybrać opcję standardową czyli 30 spotkań, albo ekspres czyli 10 spotkań. Po takim kursie do egzaminu możesz podejść w siedzibie szkoły. Zajęcia są prowadzone ciekawie, podejście do każdego kursanta jest indywidualne, niczego nie musisz się obawiać :)

genova

Post autor: genova » 15 cze 2016 15:01

Zrezygnowałam z nauki w szkole językowej i zaczęłam naukę online w Empik School Online, bo to dla mnie zdecydowanie bardziej wygodna forma nauka. A poziom porównywalny do poziomu w tradycyjnych szkołach jezykowych.

Awatar użytkownika
Jarpen

Post autor: Jarpen » 03 lip 2016 17:19

Ja też uważam, że nauka przez internet jest najwygodniejsza. Postawiłem na immersję językową przez komunikator ze szkołą. Przekonała mnie próba za darmo. Rozmowa z native speakerem według mnie zawsze będzie najlepszą nauką mówienia, na kursach zawsze przeszkadzało mi wkuwanie regułek, gramatyka i brak poczucia, że faktycznie umiem i nie boję się mówić.

amelka

Post autor: amelka » 10 lip 2016 20:14

Ja ostatnio myślałam o zapisaniu się do tej szkoly językowej.
Chciałabym nauczyć się angielskiego. Przy okazji zapisałabym moje dzieci. Niby mają angielski w przedszkolu ale odnoszę wrażenie, ze ta nauka jest dość słaba. Z pewnoscią przydadzą im się dodatkowe zajęcia.

Awatar użytkownika
majesty24

Post autor: majesty24 » 28 lip 2016 13:40

Szkół angielskiego jest wiele więc, jeśli zależy tobie na dobrej znajomości języka, to pomyśl nad kursem.

Biznestata

Post autor: Biznestata » 28 sie 2016 23:19

Nasz portal biznesmamy.pl też coś w tym kierunku zrobił. Można u nas zacząć lekcje e-learning. Mówię Wam warto się trochę przyłożyć, pewnie i sam zacznę naukę. Przeczytajcie szczegóły na stronie.
Załączniki
learning język angielski.jpg
learning język angielski.jpg (64.32 KiB) Przejrzano 457 razy
Biznes

Giovanna

Post autor: Giovanna » 07 gru 2017 18:34

Polecam Wam podręcznik Oxford Matura. Ten podręcznik skutecznie przygotowuje do matury z angielskiego, jest niezawodny, bardzo dobrze opracowany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”