Hej dziewczyny. Jaki telefon wybrać?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
nektarynka

Re: Hej dziewczyny. Jaki telefon wybrać?

Post autor: nektarynka » 11 wrz 2017 23:45

Zależy czego potrzebujesz od telefonu. Zwykle koleżankom polecam jakiegoś fajnego LG, np LG G6, jest nowy i swoje kosztuje, ale oprócz tego, że jest wydajny to jest też bardzo ładny :-) Sama bym chciała, no ale mam już dobry telefon :-)

olis14033

Post autor: olis14033 » 28 wrz 2017 12:54

Jak się prowadzi własny biznes to warto zainwestować w jakiś telefon z dual sim - jest o wieele wygodniej. Archos ma bardzo ładny design, dobrze się trzyma i robi super fotki. Ja mam 55 diamond, akurat jest na promocji.

mama89

Post autor: mama89 » 15 lis 2017 20:14

Ja Wam powiem, że mam telefon honor i jestem bardzo zadowolona. Unikalny dzwonek na telefon, którym jest np. nasza ulubiona piosenka poprawia nasz nastrój i sprawia, że doskonale wiemy, że dzwoni właśnie nasz telefon. Wiele osób często i chętnie zmienia dzwonek na taki, który pasuje do ich nastroju lub rodzaju aktywności tworząc naprawdę sporą kolekcję dzwonków. Jak to zrobić bez kosztów? Zachęcam do lektury http://www.fragout.pl/jak-wysylac-dzwon ... bluetooth/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”