Kuchnia w szarościach

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
sylwia4012

Kuchnia w szarościach

Post autor: sylwia4012 » 28 wrz 2014 19:31

Znalazłam ciekawe płytki łazienkowe - płytki Tubądzin Modern Square. Podobają mi się takie szarości i grafity i nieco surowy styl. Myślałam o wykorzystaniu tych płytek w swojej kuchni. Myślicie, że takie rozwiązanie się sprawdzi?

ewelina546

Re: Kuchnia w szarościach

Post autor: ewelina546 » 29 wrz 2014 18:58

Wydaje mi się, że na ściany będą ok. Za to na podłogi polecam Ci panele winylowe imitujące płytki. To fajne rozwiązanie do kuchni, bo nie nasiąkają jak inne panele i można je często mopować, a w kuchni to konieczność. Są też bardzo ciepłe i ciche, a także wygodne w użytkowaniu. Decydując się na nie zaoszczędzisz też czas, bo montuje się je bardzo prosto. Rzuć okiem, może akurat Ci się spodobają.

elizabeth

Post autor: elizabeth » 22 gru 2014 08:48

Mi się podobają aranżacje z użyciem takich płytek kamieniopodobnych.

W ten sposób bardzo stylowo można urządzić swój dom. Tutaj jest opis płytek ze strony producenta:
Ich wzornictwo inspirowane jest doskonałymi włoskimi marmurami. Zastosowana technologia lappato sprawia, że płytka mieni się w promieniach słońca. Wybierz delikatny wzór i subtelną kolorystykę.
Mi się właśnie podobają płytki inspirowane marmurami. Planuję remont kuchni i chyba użyję tej kolekcji. Szukam jeszcze jakiś ciekawych pomysłów na aranżację, zakup mebli, układ. Myślę o jakimś barku na środku. Znacie jakieś strony, na których pokazane są ciekawe projekty kuchni?

thunder

Post autor: thunder » 13 sty 2015 11:13

Kuchnia w szarościach! Absolutnie nie. W ogóle nie chciałoby mi się gotować w takim ponurym otoczeniu ;p Ja tam w swojej kuchni postawiłabym na prześliczne białe kredensy i do tego wrzosowe dodatki. Podobnie zresztą chciałabym urządzić pomysłową łazienkę. Lubię chyba taki nieco stary i prowansalski styl.

gosh

Post autor: gosh » 14 sty 2015 15:25

Bardzo lubię taką kolorystykę w kuchni.

mamaKama

Post autor: mamaKama » 17 sty 2015 23:43

oj szara kuchnia wcale nie musi być ponura, można do niej dobrać np. jaskrawe gary i sprzęt :D, dobrym pomysłem jest też np wyróżniająca się ściana jak tu: Obrazek warto jest przed aranżacją wszystko sobie zaplanować, tu jest fajny program do tego, taka wizualizacja jest bardzo przydatna do podjęcia ostatecznej decyzji http://zbudujmyto.pl/wirtualny-dom

kreatynka

Post autor: kreatynka » 05 lut 2015 12:37

Według mnie na ścianie w kuchni pasuje taka fototapeta na szkle. Macie coś takiego w kuchni, jak się sprawuje? Podobno bardzo łatwo się ją czyści.

Romi81

Post autor: Romi81 » 05 lut 2015 19:52

mamKama ta kuchnia jest świetna, właśnie takiego czegoś szukałam, dzięki:D!

olciapomor

Post autor: olciapomor » 15 kwie 2015 22:10

Wow, przepiękna kuchnia ze zdjęcia. Mega ten kolor! Super ożywia wnętrze i sprawia, że jest genialne :) Ja obecnie też planuję remont kuchni i chcę kupić nowe meble. Moja kuchnia była stara i teraz chcę kupić wszystko nowe, czyli chcę też kupić zmywarkę, bo jeszcze nie miałam. Znalazłam całkiem ciekawe i nie wiem, którą wybrać.

Katerina21

Post autor: Katerina21 » 26 lip 2015 20:46

W mojej kuchni królują dość szalone kolory, natomiast łazienkę mam znacznie bardziej stonowaną i tam panują szarości. Na ścianach i podłodze mąż położył płytki ceramiczne, w różnych odcieniach. Kolekcja Bari marki Ceramika Color jest moim zdaniem świetnym rozwiązaniem. W łazience sprawdza się bardzo dobrze, na płytkach nawet po korzystaniu z prysznica nie widać zacieków, a dodatkowego uroku dodają im ciekawe motywy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”