Ginekologia estetyczna

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
rutkowskamonika

Ginekologia estetyczna

Post autor: rutkowskamonika » 13 sty 2015 05:00

Nie znalazłam żadnego wpisu na ten temat, wiec postanowiłam założyć nowy wątek. Uważam, że pora zacząć dzielić się doświadczeniami w tej dziedzinie i przestać się wstydzić. Uważam, że kobiety mają prawo, nawet po 50-tce zadbać o swoją (i męża też) satysfakcję z życia intymnego. Odmładzanie pochwy, czy zadbanie o jej większe nawilżenie, powiększenie warg sromowych, czy ich rozjaśnienie, to wszystko jest dla normalnych ludzi. Jestem po takim zabiegu przeprowadzonym w www.sthetic.pl i powiem Wam, że czuję jakby ubyło mi 20 lat.

gosh

Re: Ginekologia estetyczna

Post autor: gosh » 14 sty 2015 15:25

Ludzie to już nie mają co robić z pieniędzmi...

Dariana

Post autor: Dariana » 20 sty 2015 22:43

No nie wiem...

kreatynka

Post autor: kreatynka » 17 gru 2015 09:41

Tego typu zabiegi można wykonać również w www.lineacorporis.pl . Efekty na pewno są zadowalające, więc z pewnością dla tych, którzy nie są zadowoleni z wyglądu swojego ciała, takie zabiegi są godne polecenia. Sama chcę wybrać się na zabieg powiększenia piersi.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 04 gru 2017 17:44

A korzystał ktoś z Was może z usług kliniki https://multiclinic.pl/? Właśnie mam w planach tam zapisać się na zabieg rewitalizacja pochwy. Z tego co się dowiedziałam, jest to klinika medycyny estetycznej świadcząca wysokiej jakości usługi. Z tego co wiem to są naprawdę profesjonalni i każdy zabieg u nich kończy się zadowalającym efektem. Nie dość, że są to prawdziwi fachowcy to już sam ich gabinet mówi sam za siebie, ponieważ jest nowoczesny i wyposażony w innowacyjny sprzęt.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”