Wasza idealna kuchnia

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
zuzka10

Re: Wasza idealna kuchnia

Post autor: zuzka10 » 29 sie 2016 20:47

Ja uwielbiam swoją kuchnię i przy kazdej możliwej okazji kupuję jakies dodatki. Ostatnio wpadła mi w oko drylownica do wiśni elektryczna i zastanawiam się nad zamówieniem jej. Teraz już wiśni nie ma ale przyda się w przyszłym roku ;)

yasmina24

Post autor: yasmina24 » 18 wrz 2016 15:45

W mojej idealnej kuchni nie powinno zabraknąć nowoczesnych mebli, ale też muszą się tam znaleźć wszystkie niezbędne akcesoria. Dlatego od jakiegoś czasu przeszukuję Internet i wreszcie znalazłam fajny sklep internetowy, w którym mają przepiękną porcelanę. Najbardziej podoba mi się ta biała z delikatnymi zdobieniami. Jest tam też zestaw kawowy, na który mam ochotę.

monika1982

Post autor: monika1982 » 20 wrz 2016 14:05

Ja zawsze marzyłam o białej dużej kuchni. Co prawda kuchnia jest mała i to w aneksie, ale nie można mieć wszystkiego od razu. Urządzając kuchnię wiedziałam, że będzie ona miała styl skandynawski. Mam białe, proste i matowe szafki z czarnymi uchwytami, do tego czarne proste sprzęty agd, które kontrastują bardzo fajnie z bielą szafek i czarny bardzo ozdobny kran. Płytki to szara mozaika. Całość wyszła na prawdę świetnie. Uwielbiam swoją kuchnię.

Awatar użytkownika
lolitka

Post autor: lolitka » 12 mar 2017 16:34

Jak dla mnie to mała, praktyczna i zmysłowa. Każda rzecz powinna mieć swoje miejsce. Takie kuchnie sprawdzają się idealnie pod wieloma względami. MI do tego podobają się ozdoby owoców i warzyw w kuchni czy np. ogródek ziołowy, bo lubię strasznie dodatki w postaci ziół do potraw.

amelka741

Post autor: amelka741 » 16 mar 2017 11:28

Ja właśnie jestem w trakcie planowania remontu także sama się nad tym zastanawiam ale chyba jednak jasne odcienie

Kopolikerik

Post autor: Kopolikerik » 09 cze 2017 08:00

Mi się bardzo podoba to co http://prolinea.eu/ ma do zaoferowania w kwestii wykończenia kuchni. Moim zdaniem jest to naprawdę nietuzinkowy sposób na to by kuchnia miała swój własny charakter. Polecam sprawdzić. Wydaje mi się, że mało kto ma coś takiego u siebie w mieszkaniu/domu :)

Awatar użytkownika
Martita

Post autor: Martita » 25 cze 2017 23:30

Całe godziny spędziłam na portalach o aranżacji wnętrz żeby znaleźć trochę fajnych rozwiązań do mojej malutkiej kuchni, warto poprzeglądać pomysły innych zanim zdecyduje się na pewne kroki u siebie, sporo podejrzałam na http://www.domzpomyslem.pl/pomysly-i-po ... pr712.html . Dla mnie idealna kuchnia to przede wszystkim świeżość i światło, więc u mnie stanęło na białych meblach, dodatkach z surowego drewna i piętrowej półce w oknie na świeże zioła :)
Każdy z nas no­si w so­bie piękno. Cała sztu­ka po­lega na tym, by umieć je odkryć.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 26 cze 2017 10:09

Ja mam kuchnię urządzoną w stylu skandynawskim. Jestem bardzo zadowolona z tego, jak udało mi się ją zaaranżować.

Krysta097

Post autor: Krysta097 » 12 sie 2017 17:11

Mi najbardziej podobają sie duże, przestronne kuchnie. Lubię również, jeśli mają w sobie trochę kolorów. Nie lubię nudnych wnętrz. Dlatego myślę, że fajną dekoracja do kuchni, która wniesie trochę życia może być np. naklejka na zmywarkę:http://stikero.pl/pol_m_Naklejki_Naklej ... y-237.html. W ten sposób można jednym gadżetem całkiem zmienić wystrój kuchni i sprawić, że będzie ona tętniła życiem. Już znudziły mi się te wszystkie białe, zimne kuchnie, które obecnie można spotkać w co drugim mieszkaniu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”