Cellulit i rozstępy po ciąży - jak się pozbyć?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
klara1

Re: Cellulit i rozstępy po ciąży - jak się pozbyć?

Post autor: klara1 » 04 sie 2016 07:13

Moj mąz by spalic tłuszcz bierze therm line man ale słyszałam ze firma olimp ma również w ofercie suplementy wspomagające odchudzanie, dla kobiet. To dobre renomowane tabletki i warto je połączyć z dietą i aktywnoscią.

klucha

Post autor: klucha » 17 sie 2016 07:54

Co do rozstępów to możesz spróbować pielęgnacyjnie smarować sobie masłem ghee. Generalnie zapobiega powstawaniu blizn i takich zmian.

ewelina546

Post autor: ewelina546 » 17 sie 2016 22:18

Kup sobie rowerek stacjonarny i unikaj tłustych potraw, soli no i słodyczy. Sama walcz z waga po ciąży. Teraz jestem w drugiej i aż się boję. Ćwiczę tez teraz, żeby za bardzo mi się nie odłożyło no i oczywiście zwracam uwagę na to ile i co jem.

jasia1

Post autor: jasia1 » 05 wrz 2016 21:56

Chyba każda spośród moich koleżanek boryka się z rozstępami... Najbardziej te, które już są po ciązy. Nie ma co walczyć z nimi za pomocą kosmetyków, czy innych kremów - trzeba potraktować je ostrzej :) Warto pomyśleć o laserowym usuwaniu rozstępów - to zabiegi, które można zrobić między innymi w Vici Clinic w Krakowie. Efekty widać już po 1-2 zabiegach. Warto o tym poczytać.

yvette

Post autor: yvette » 18 wrz 2016 18:58

Jeśli chodzi o cellulit, to ja polecam mezoterapię z preparatem Revital Celluform, ja powiem tyle: to działa! :) Przetestowałam na sobie i wiem, że mezoterapia jest bezkonkurencyjna!

monika1982

Post autor: monika1982 » 20 wrz 2016 14:09

Z cellulitem będzie prostsza sprawa niż z rozstępami. Cellulit to przede wszystkim mądra dieta, aktywność fizyczna i masaże. Może powinnaś rozważyć jakiś profesjonalny zabieg w gabinecie medycyny estetycznej. Wiem z autopsji, że to wcale nie jest prosta walka, z tym, że ja walczyłam tylko z cellulitem. Powodzenia :)

mokka

Post autor: mokka » 21 wrz 2016 14:50

Na rozstępy najlepsze są jednak zabiegi laserem w klinice Beauty Skin. To są tak widoczne zmiany że zwykle kremy ani dieta nie są w stanie pomóc.

Alicja Rosińska

Post autor: Alicja Rosińska » 29 wrz 2016 18:23

O skórę trzeba dbać juz podczas ciąży bo potem ciężko jest ją doprowadzić do ładnego wyglądu. No ale jak już sie pojawią rozstępy to podstawą jest dobrze nawilżać. Bardzo dobrze sprawdza się masło shea. Ma bardzo korzystny wpływ na skóre, pielęgnuje ją i uelastycznia.

malutka15

Post autor: malutka15 » 30 paź 2016 14:26

Polecam zabiegi kriolipolizy. W przeciwieństwie do innych, inwazyjnych metod chirurgicznych, kriolipoliza jest nieinwazyjna, bezbolesna, bez igieł i nacięć chirurgicznych. Kriolipoliza została opracowana z myślą o pacjentach, którzy mają trudności z pozbyciem się fałdów tłuszczu na brzuchu, biodrach czy udach. Jest bardzo skutecznym zabiegiem. Zamrożone komórki tłuszczowe sa stopniowo wydalane z organizmu, dlatego ostateczne efekty są widoczne dopiero po 2- 4 miesięcy. W krakowskim salonie Vici Clinic można poddać się tym zabiegom. Polecam.

hel.kul

Post autor: hel.kul » 21 paź 2017 08:45

Ja robiłam zabiegi laserowe i byłam bardzo zadowolona. Był to laser ResurFX, zabiegi były robione w Vici Clinic. Owszem zabiegi są nieprzyjemne ale jeśli są dobrze wykonane to skóra szybko się regeneruje. U mnie laser zadziałał, po trzech zabiegach rozstępy się znacznie spłyciły. Oczywiście nic nie znika całkowicie ale dla mnie laser okazał się zbawieniem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”