Uporczywy katar - pomocy!

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Wiewiórka

Re: Uporczywy katar - pomocy!

Post autor: Wiewiórka » 05 paź 2017 08:34

Katar to rzecz całkiem normalna, nie przerażałabym się tym zbytnio, choć oczywiście wiem, jakie to męczące. Można się leczyć samemu, ale można też iść po prostu do lekarza, jeżeli do tego dochodzą jeszcze inne dolegliwości. Wprawdzie latanie do lekarzy z katarem tak trochę się mija z celem, ale często katar jest początkiem czegoś więcej, przynajmniej u mnie tak zazwyczaj jest.

klaudiapzn

Re: Uporczywy katar - pomocy!

Post autor: klaudiapzn » 13 paź 2017 21:40

Patrzac na to jaki sezon aktualnie panuje to katar jest raczej normalnym zjawiskiem. Ja swoim dzieciakom daje witaminy oraz staram sie podawac soki wlasnej roboty. Oczywiscie domowe metody maja tez swoje ograniczenia zalezne od tego z jakim typem kataru mamy do czynienia. Jesli mowimy tutaj o zielonym katarze to jego przyczyna moga byc jakies bakterie - co oznacza wizyte u lekarza. Dla zainteresowanych podsylam szczegolowy artykul na ten temat mamazone.pl/artykuly/starsze-dziecko/zdrowie/zielony-katar-u-dziecka. Z pewnoscia sie przyda wielu osobom. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”