Jaki warsztat wybrać ?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
nina_ky

Re: Jaki warsztat wybrać ?

Post autor: nina_ky » 09 sie 2016 13:33

Ja wybieram warsztaty, w których stosuje się nowoczesne i efektywne metody naprawy. Czytałam niedawno o naprawie wgniecenia w aucie i jeśli przydarzy mi się kiedykolwiek stłuczka, na pewno udam się do mechanika wykorzystującego metodę PDR podczas usuwania wgniotek.

kamila.nov

Post autor: kamila.nov » 15 sie 2016 18:41

Ja mam sprawdzony warsztat w Markach k. Wawy, tam zawsze jeżdżę ze swoim autem, mimo że już w Markach nie mieszkam. Po prostu mam tam sprawdzonego mechanika w serwisie prowadzonym przy aso. Nie tylko hondy serwisują :)

matyy

Post autor: matyy » 07 wrz 2017 18:06

hmm a jeszcze jakies warszaty z Warszawy? Najlepiej takie, ktore specjalizuja sie w serwisie Mercedesa?

Miranda

Post autor: Miranda » 07 wrz 2017 19:02

hmm a serwis Daimlera? Szwagier oddawal do nich auto - rozrzad zmienial z tego co kojarze. Trwalo to 1 dzien, dostawal informacje na biezaco co i jak. Czesci oczywiscie oryginalne. Chwalil sobie, wiec moge smialo ich polecic.

Awatar użytkownika
Werka

Post autor: Werka » 25 wrz 2017 19:14

moim zdaniem warto korzystać z serwisu Euromaster, z własnego doświadczenia wiem, że właśnie tam wykonują naprawy bardzo solidnie i doskonale znają się na rzeczy. Ostatnio miałam problem z tym ze skrzynią biegów, pojechałam najpierw do innego mechanika, nie Euromaster i to był wielki błąd. Bo po wizycie problem pozostał i tylko mój portfel zrobił się uboższy. Ponieważ miałam dość problemów pojechałam do Euromaster i tam wszystko świetnie mi wyregulowali, od tego czasu nie eksperymentuje już z mechanikiem i jak coś się dzieje z autem jadę prosto do Euromaster.
:right:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”