Wypad na weekend

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
amelka

Re: Wypad na weekend

Post autor: amelka » 02 sie 2016 07:41

Moim zdaniem idealnym miejscem na weekend jest Kraków :),
wszędzie jest stamtąd blisko a ceny są bardzo na plus. Sama zastanawiam się and krótkim urlopem w Krak.

zuzka10

Post autor: zuzka10 » 07 sie 2016 08:47

Ja na weekend z chęcią pojechałabym do Łodzi, przeglądam oferty. Mam plan na wszystkie weekendy do końca roku i mam nadzieję, że uda mi się go zrealizować. Chce zwiedzić jak najwięcej.

vikav

Post autor: vikav » 10 paź 2017 23:04

To zależy o jakiej porze roku planuje się taki wypad na weekend.
O tej porze roku lubię wybrać się w góry, mam kilka fajnych miejscówek.
Do moich ulubionych miejsc noclegowych należą apartamenty Sun & Snow, można je znaleźć w wielu górskich miejscowościach.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 11 paź 2017 10:51

Jak dla mnie to wypad w góry zawsze będzie najlepszym pomysłem

Krysta097

Post autor: Krysta097 » 22 paź 2017 18:18

Również przychylam sie do opinii, że góry są zawsze dobrym pomysłem :D Są piękne o każdej porze roku i zawsze jest tam co robić. Ale niestety nie zawsze mogę sobie pozwolić na tak długą podróż i wtedy wybieram coś co jest bliżej. Ostatnio coraz bardziej przekonuję się do naszej stolicy :) Można jechać sobie w kilka osób, wynająć apartament kilkuosobowy - https://www.cityapart.pl/cennik i zwiedzić kilka naprawdę fajnych miejsc. Zawsze chętnie powracam do Łazienek Królewskich czy pałacu w Wilanowie. Do tego oczywiście nowoczesne centra handlowe i możliwość zrobienia fajnych zakupów :)

kasia8603

Post autor: kasia8603 » 24 paź 2017 16:03

Na weekend preferuję wyjazdy w bliższe tereny. Na mikołajki np. planujemy z mężem Lublin zwiedzić. Znacie jakiś tani hotel w Lublinie ? Zależy nam, żeby nie wydać fortuny na ten wyjazd. ;) To będzie pierwszy weekend bez dziecka od dwóch lat. :)

Krysta097

Post autor: Krysta097 » 27 lis 2017 17:07

No nie wiem czy wyjazd do Anglii jest teraz dobrym wyborem :) Wiele się słyszy o różnego rodzaju zamachach i trochę strach jeździć do krajów typu Anglia czy Francja. Dla mnie w zupełności wystarczają wyjazdy po Polsce. Lubię odkrywać nowe miejsca (np. na blogach http://recenzjepodroznika.pl/ ) i potem planować sobie tam wyjazd. Dzięki temu można naprawdę sporo zwiedzić i zobaczyć. Ni każdy sobie zdaje sprawę jak wiele jest pięknych miejsc również w naszym kraju. Nie trzeba uciekać za granicę.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 11 gru 2017 23:27

Ja w przyszłym roku jadę na wakację do Londynu. Muszę koniecznie zobaczyć Londyn z lotu ptaka, czyli odwiedzić Londyńskie Oko. Sporo o atrakcjach też czytałam tutaj- http://www.hotelsystem.pl/10-najczescie ... h-londynu/ jestem ciekawa jak tam jest w rzeczywistości. Mam nadzieje że tak samo pięknie jak opisują.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”