Remont domu a gruz

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Awatar użytkownika
Kinders44
Kontakt:

Remont domu a gruz

Post autor: Kinders44 » 22 lut 2016 10:08

Witam, czy ktoś z Was korzystał z kontenerów na gruz? Jak sądzicie, czy jest to opłacalne? Spotkałam się z bardzo różnymi cenami w wielu różnych firmach, zastanawiam się czy rzeczywiście warto wynająć kilka kontenerów czy może no nie wiem zamówić jakiegoś busa i wywieźć to na kilka razy?

Torczi

Re: Remont domu a gruz

Post autor: Torczi » 22 lut 2016 10:17

Czy ja wiem czy się opłąca. :) Nie jest to zły pomysł, ale też nie obowiązkowy.

Karolcia89

Post autor: Karolcia89 » 23 lut 2016 12:33

Ja tam nie miałam z tym takiego problemu bo po prostu zamówiłam sobie kontener i mi to wszystko wywieźli. Ale zostały mi jeszcze drzwi antywłamaniowe do osadzenia . Możecie mi doradzić coś w tym temacie?

candi012

Post autor: candi012 » 24 lut 2016 14:31

busem chcesz wywieść gruz?serio? oczywiście, że w tym celu najlepsze będą kontenery na gruz tylko musisz wybrać odpowiednią pojemność, żeby wyweźć wszystko za 1 razem

matyy

Post autor: matyy » 18 lis 2017 17:49

Dokladnie, sa firmy, ktore podstawiaja po prostu kontener pod dany adres i zostawiaja na okreslona w umowie ilosc dni. W okolicach Krakowa dziala tak firma maxgruz.pl. Aby nie przeplacac, ustala sie z nimi wielkosc (pojemnosc) danego kontenera, ktory potem podstawiaja, zostawiaja i jak juz damy im znac telefonicznie, ze kontener jest gotow do odbioru - odbieraja. Segreguja, co sie da segregowac i utylizuja.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 05 gru 2017 14:40

Słuchajcie planuję remont mieszkania i szukam firmy która zajmie się kładzieniem płytek. Znalazłam tą ofertę w necie- usługi glazurnicze warszawa może ktoś korzystał z ich usług i może wyrazić swoją opinie ? Jest tyle form teraz że nie chciała bym trafić na partaczy. Więc wolę zapłacić więcej ale za dobrze wykonaną pracę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”