Chcesz mieć lepsze samopoczucie ?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
zosia

Re: Chcesz mieć lepsze samopoczucie ?

Post autor: zosia » 10 lis 2016 15:54

Sport rzeczywiście pomaga na stres, w sumie zależy czy problem jest duży. W każdy razie nie można bagatelizować tej dolegliwości, ponieważ może prowadzić do poważnych chorób. Jeżeli sami nie radzimy sobie ze stresem, można poradzić się specjalisty, psychoterapia może okazać się dobrym rozwiązaniem. W psychomedic mają dobrych specjalistów, jakby ktoś potrzebował podaję tel. 22 253 88 88. Można też próbować medytacji albo jogi.

Dżej89

Post autor: Dżej89 » 14 wrz 2017 19:04

Na lepsze samopoczucie może zadziałać dobry masaż wykonany przez jakiegoś specjalistę. Nawet mogę w tym wypadku polecić http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze/masaz-klasyczny, ponieważ świadczą usługi najwyższej klasy. Wpadłam na ich stronę jakiś czas temu i już dowiedziałam się na ich temat wiele pozytywów, dlatego uważam że warto bliżej zapoznać się z ich ofertą. Ponoć są naprawdę skuteczni, a ich masaż pomaga zwalczyć wiele problemów.

foxi

Post autor: foxi » 15 wrz 2017 14:03

Dla mnie najbardziej skuteczną formą lepszego samopoczucia jest uprawianie sportu :) uprawiam jogę, jeżdżę co sobotę na basen i ćwiczę w domu trening dna miednicy. Bardzo dobry artykuł na temat obniżania narządów rodnych .Polecam się zainteresować tym, które mają wstydliwe problemy w dolnych partiach ciała i nie wiedzą jak sobie poradzić

gosh

Post autor: gosh » 18 wrz 2017 14:48

Marzy mi się odpoczynek już od dłuższego czasu i zastanawiam się nad jakimś komfortowym zabiegiem. Czytam co to jest hydroterapia i kiedy się na nią zdecydować na toczytam.pl/hydroterapia-co-to-jest-i-kto-potrzebuje-hydroterapii/ . Jest wiele wskazań, które skłaniają mnie do skorzystania z takiej opcji.

Awatar użytkownika
garsonka

Post autor: garsonka » 30 wrz 2017 13:12

mnie nastrój poprawiają zakupy, wyjście z koleżankami, kino, gotowanie. Zawsze znajdzie się jakiś sposób.

Natanielka

Post autor: Natanielka » 24 paź 2017 14:49

Nic tak nie poprawia mi samopoczucia jak trening Jiu jitsu - http://wswietnejformie.pl/sztuki-walki-wroclaw/. Można odreagować cały stres, oderwać się od codziennych kłopotów i oczyścić umysł. O poprawie kondycji, sprawności fizycznej i lepszej sylwetce już nawet nie wspomnę:)

MayThai
Kontakt:

Post autor: MayThai » 13 lis 2017 09:55

Zgadzam się z tym, że sport potrafi znacząco poprawić samopoczucie i naładować nas pozytywną energią, jednak warto próbować różnych możliwości. Ciekawą formą relaksu zarówno dla ciała jak i umysłu po treningu jest masaż. Osoby intensywnie uprawiające sport powinny spróbować tradycyjnego masażu tajskiego z zastosowaniem olejków aromatycznych - http://maythai.pl/masaz-tajski-dla-osob ... ych-sport/. Taki masaż znakomicie rozluźnia napięte mięśnie oraz eliminuje ich ból. Dodatkowo redukuje zagrożenia związane z kontuzjami, zakwasami czy przetrenowaniem.
Masaż tajski - May Thai Massage Kraków

kammii

Post autor: kammii » 25 lis 2017 12:53

Olejek cbd Phrama dobrze poprawia samopoczucie. Stosuje się go w kroplach pod język.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”