Chcesz mieć lepsze samopoczucie ?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
bierka

Chcesz mieć lepsze samopoczucie ?

Post autor: bierka » 26 lut 2016 10:31

Dziewczyny, mamy, te które opadają sił i zmęczenia. Chce się podzielić doświadczeniem magnetoterapi. Stosuję już jakieś 3 tygodnie, zmęczenie odchodzi w zapomnienie, nie mówię że czuję się jakoś rewelacyjnie jak po 7 kawach, ale nie padam wieczorami na twarz, samopoczucie też się jakoś na plus się zredukowało. Tutaj w artykule wam przybliżę co to jest, chyba najbardziej jasny jaki znalazłam, mnie to koleżanka z firmy poleciła http://www.polskatimes.pl/zdrowie/a/nau ... i,9412647/

gosh

Re: Chcesz mieć lepsze samopoczucie ?

Post autor: gosh » 26 lut 2016 13:41

Każdy chciałby mieć lepsze samopoczucie ;)

anastazja4390

Post autor: anastazja4390 » 19 mar 2016 12:45

Też mogą się sprawdzić masaże i inne takie zabiegi. Czytałam, że masaż twarzy świetnie potrafi odprężyć i pobudzić skórę do odnowy. Także sposobów na uzyskanie lepszego samopoczucia jest naprawdę sporo.

uotwarte

Post autor: uotwarte » 10 kwie 2016 18:01

Pewnie, że chciałbym mieć lepsze samopoczucie:) Na szczęście znalazłam „swój” gabinet, gdzie czuję się w dobrych rękach. Kosmetyczka rzeczywiście stara się dobrać mi zabieg odpowiedni do cery i jest bardzo dokładna, a przy tym delikatna. Każdej z was polecam wizytę w gabinecie Wyspa Piękna we Wrocławiu - poprawa samopoczucia - gwarantowana.

paniufix

Post autor: paniufix » 11 kwie 2016 20:43

Zalety:)

pobudza procesy oddychania komórkowego
pobudza regenerację tkanek
usprawnia krążenie obwodowe krwi
powoduje lepsze zaopatrzenie tkanek w tlen
wzmaga tworzenie kostniny
przyspiesza resorpcję krwiaków i obrzęków pourazowych
uśmierza ból
hamuje zmiany degeneracyjne w stawach
polepsza metabolizm tkanki nerwowej
zmniejsza napięcie naczyń mózgowych
pobudza reaktywność immunologiczną
zapobiega stanom zapalnym

Awatar użytkownika
Greta

Post autor: Greta » 12 kwie 2016 17:52

Dobre samopoczucie to przede wszystkim świadomość, że wszystko z naszym zdrowiem jest w jak najlepszym porządku.
Mnie ostatnio niepokoił fakt, że sporo wokół ludzi niestety zaczęło chorować na nowotwór i dlatego postanowiłam zrobić badania genetyczne, bo i u mnie w rodzinie było kilka przypadków zachorowań. Ja zastanawiam się nad badaniami genetycznymi genu BRCA1, które są jednymi z ważniejszych dla kobiet. Zawsze lepiej jest wiedzieć, żeby wcześniej zareagować na ewentualne powikłania mutacji w tym genie.
Nfz nie robi tych badań za darmo, jednak na zdrowegeny.pl można je zamówić od ręki. A koszt? Cóż - za badania wykonywane raz w życiu i spokój wynikający ze świadomości, że wszystko jest w porządku nie ma w zasadzie złej ceny.

Ajlar

Post autor: Ajlar » 12 kwie 2016 20:51

Ja jak chce się odstresować i poczuć lepiej to chodzę na masaż. Ostatnio nawet wypróbowałam tajski masaż w studio masażu. Rewelka! Polecam każdemu. Wyszłam jak nowo narodzona. Cudowna sprawa.

anja87

Post autor: anja87 » 06 maja 2016 18:04

ja też lubię ale bardziej niż leniuchowanie wolę pracę dlatego zapisałam się na kurs masażu nie dość że czegoś fajnego się nauczę, to będę mogła na tym zarabiać - a koleżanek mam sporo które już są chętne na takie usługi :)

Swilina

Post autor: Swilina » 18 maja 2016 12:21

Ja na lepsze samopoczucie dbam o swoją cerę. Wam też to polecam. Skóra pod oczami jest na tyle istotna, że może zdradzić, jakie aktualnie mamy samopoczucie.

anna_ka

Post autor: anna_ka » 18 maja 2016 20:57

@Ajlar, ja też uważam, że masaż to najlepsza forma na poprawę samopoczucia. Poza relaksem ma przecież też właściwości zdrowotne. Ja się tylko zastanawiam na takimi "egzotycznymi" masażami jak np masaż bambusem czy stemplami ziołowymi, czy to też tak fajnie działa jak klasyczny masaż a może nawet lepiej? Widziałam, że są gabinety, które mają tego typu masaże w ofercie. Korzystała któraś z Was?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”