Jakie składowe wchodzą w koszt pogrzebu?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Chylon

Re: Jakie składowe wchodzą w koszt pogrzebu?

Post autor: Chylon » 01 mar 2018 15:56

Wiesz, to wszystko jest uzależnione od sytuacji i przypadku. Także warunki w jakich zmarła osoba mają ogromne znaczenie. Dlatego według mnie najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się do odpowiedniego zakładu pogrzebowego, który nie zgarnie od nas nie wiadomo jakiej sumy pieniędzy. Gdy zmarła moja matka to opierałam się na usługach wrocławskiego zakładu pogrzebowego Witwicka. Zajęli się wszystkim, od trumny po pochówek i sam nagrobek. Najważniejsze to postawić na profesjonalistów.

klara1

Post autor: klara1 » 12 cze 2018 16:56

W ogóle się nad tym nie zastanawiam. Znam firmę która dobrze zajmie się organizacją pogrzebu. Sprawdźcie sobie kontakt do lethewarszawa.pl , uważam, że dzięki pomocy firm zewnętrznych mamy szanse na godne pożegnanie zmarłej osoby, oraz na spokojne przeżywanie żałoby. Nie warto brać na swoją głowę zbyt dużo, szczególnie w tak trudnym okresie jak pogrzeb.

narcyzja

Post autor: narcyzja » 19 cze 2018 14:27

Te koszty są różne i w zależnosci od regionu mogą być zupełnie inne. Jeżeli jesteś z śląska zapytaj tutaj Arka ta firma pogrzebowa z Dąbrowy Górniczej posiada bardzo elastyczną ofertę, która dopasowują do klienta. Oprócz samego zakładu pogrzebowego dochodzi koszt całej ceremonii, a to już zależy od osoby która ją przeprowadza.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”