Gdzie z dzieckiem w Warszawie?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
fillipdf5

Gdzie z dzieckiem w Warszawie?

Post autor: fillipdf5 » 02 cze 2016 23:23

Jak myślicie gdzie wybrać się z dzieckiem w Warszawie w dzisiejszych czasach ? Ja jako rodzic nie chcę żeby moje dziecko tylko i wyłącznie spędzało czas przed komputerem, warto się ruszać a Teatr Małego Widza jest jednym z tych miejsc które odwiedzam, polecacie jakieś inne równie dobre ?

annakonda

Re: Gdzie z dzieckiem w Warszawie?

Post autor: annakonda » 05 sie 2016 21:35

Widziałam ostatnio artykuł na ten temat na dzieciakowo.pl. Jest tam seria postów na temat atrakcji dla dzieci w różnych częściach kraju. Jeśli chodzi o stolicę, to moim zdaniem na pewno warto odwiedzić ZOO. Moim maluchom najbardziej podobała się tam zagroda ze zwierzętami, które można było głaskać i karmić: osły, króliki, świnki morskie itd. Starszym na pewno spodoba się też Centrum Nauki Kopernik. W Warszawie nie można się nudzić. Jestem pewna, że znajdziecie coś dla siebie.

zuzia.gola

Post autor: zuzia.gola » 12 sty 2017 14:35

Z większym dzieckiem na pewno warto wybrać się do teatru komediowego, gdzie mają świetne propozycje godne uwagi. Teatr dla dziecka też powinien być fajny.Warto dzieci od małego uczyć chodzenia do takich miejsc.

Iwona

Post autor: Iwona » 17 lis 2017 18:27

A ja polecam restauracje "Akademia" na Różanej, a szczególnie z dzieckiem w weekendy. Mają ciekawie zorganizowane weekendy rodzinne z animatorami, kącikiem zabaw i popcornem :) Restauracja... Palce lizać! :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”