Kredyt hipoteczny

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Coldi

Kredyt hipoteczny

Post autor: Coldi » 20 cze 2016 18:08

Chciałabym kupić mieszkanie dlatego szukam od dłuższego czasu kredytu hipotecznego z korzystną ofertą.
Znalazłam ofertę tego kredyt123.pl kredytu i mnie dość zaciekawiła.
Brał ktoś tam kredyt? Jaką macie o nim opinię?

aleksm

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: aleksm » 23 cze 2016 18:10

wg mnie lepiej z doradcy kredytowego skorzystać, sama korzystałam z usług Pana Pająka z NowodworskiEstates, pomógł mi bardzo, wszystko wytłumaczył i dobraliśmy dobry kredyt, tak żebym raty za wysokiej płacić nie musiała

otylia

Post autor: otylia » 15 lip 2016 08:18

Też planuję niebawem zakup mieszkania, na który muszę wziąć kredyt gotówkowy. Brat doradził mi, bym nie brała go koniecznie w złotówkach. Podobno kredyty w różnych walutach po przeliczeniu się bardziej opłacają. Brat zazwyczaj korzysta z kantoru internetowego walutomat.

matyy

Post autor: matyy » 03 wrz 2016 10:14

Pamietajcie o tym, iz banki przy udzielaniu kredytow hipotecznych z reguly chca do jego kosztow dolozyc obowiazkowe ubezpieczenie. Jest to naprawde droga opcja, a banki tak manewruja, ze klient aby otrzymac kredyt - musi go ubezpieczyc. Mozna sprobowac to obejsc i skorzystac z ubezpieczenia w innej firmie - znacznie tanszego i korzystniejszego.

vikav

Post autor: vikav » 04 lip 2017 19:55

O ubezpieczeniu kredytów sporo już się naczytałam, zarówno negatywnych wypowiedzi jak i tych pozytywnych.
Ubezpieczenie kredytu jest często obowiązkowym składnikiem kredytu hipotecznego. Może w decyzji czy warto się na nie zdecydować pomoże poniższy artykuł: https://www.finai.pl/blog/kredyty/ubezp ... decydowac/

Refrigio
Kontakt:

Post autor: Refrigio » 13 lip 2017 11:47

dobry zwyczaj - nie pożyczaj

Zuzianna

Post autor: Zuzianna » 25 lip 2017 09:25

Łatwo sie mowi :) Ja juz wole pozyczyć niż płacić co miesiąc komuś za mieszkanie i nic z tego praktycznie nie mieć, prosta kalkulacja. A co do samych kredytów to wiadomo są różne i trzeba odsiać gorsze propozycje. Mi pomogła w tym stronka https://hipoteki.net/wiedza/czym-jest-p ... ipoteczna/ dowiedziałam się z niej paru ciekawych rzeczy na temat kredytów hipotecznych

zosia

Post autor: zosia » 26 lip 2017 02:57

Niestety większości z nas nie stać na zakup mieszkania bez zaciągania kredytu. Jak planujecie zakup mieszkania na kredyt, warto sobie przejrzeć wcześniej strony typu https://pozyczki-hipoteczne.centrumfinansowe.pl/ tam znajdziecie porównywarki finansowe, które mogą pomóc dokonać wyboru. Takie narzędzia finansowe to dobre rozwiązanie, można dzięki nim dość szybko porównać oferty poszczególnych banków.

fiona45

Post autor: fiona45 » 31 lip 2017 23:11

Jak bym miała brać kredyt to tylko na dom ekologiczny taki jak tutaj: http://ecoreadyhouse.pl/dom-ekologiczny/ , sprawdzi się idealnie pod wieloma względami.

klara1

Post autor: klara1 » 01 sie 2017 07:09

Wiecie, że MDM się nie opłaca? ciągle jakieś podwyżki mieszkań są przez to a do tego kredyty też są wieksze. Lepiej w pełni kupić na własność nowe mieszkania we wrocławiu. Firma lokum ma świetne mieszkania, w rewelacyjnej lokalizacji, obok mieszkań jest wszystko fajnie rozwinięte, od sklepów po tereny zielone.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”