Kredyt hipoteczny

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
łucja99

Re: Kredyt hipoteczny

Post autor: łucja99 » 01 sie 2017 11:01

Moim zdaniem kredyt hipoteczny to dobra sprawa, może nas wspomóc, czasami ludzie nie mają innego wyjścia jak to by zaciągnąć zobowiązanie finansowe.

Szymonka

Post autor: Szymonka » 09 sie 2017 18:10

To zależy od bardzo wielu rzeczy. Niezbyt rozsądnym jest podpisywanie jakiegoś kredytu bez dokładnego zapoznania się z jego warunkami. Ja zawsze zaczynam od porównywarek różnych kredytów, ale potem zawsze dokładnie czytam umowy. Polecam każdemu to samo

biedroska

Post autor: biedroska » 10 sie 2017 21:50

Myślę, że na internecie znajdziesz dużo rankingów kredytów. Warto je sobie przepatrzeć i w ten sposób wybrać odpowiedni bank. A jeśli miałabys problemy z bikiem, to pamiętaj, że jest z tego wyjście. Mnie akurat pomagała firma wyczysc bik i dzięki niej odzyskałam zdolność kredytową.

vikav

Post autor: vikav » 03 wrz 2017 20:11

Na stronie dsdevelopment.pl jest deweloper, który realizuje wiele ciekawych inwestycji w Trójmieście i okolicach są informacje o tym jak nawiązać kontakt z ekspertem finansowym, który pomaga w skompletowaniu dokumentów do banku. Pomoc jest za darmo dla klientów tego dewelopera.

Wiewiórka

Post autor: Wiewiórka » 06 wrz 2017 08:24

Taki kredyt zawsze jest ryzykiem, a choć każdy chciałby mieć swój własny kąt, trzeba się też liczyć z własnymi możliwościami.

martynaF

Post autor: martynaF » 07 wrz 2017 18:13

Kredyt hipoteczny to, mimo kwoty, wcale nie jest tak wielkie ryzyko. Moim zdaniem dzięki restrykcyjnym warunkom banku wszyscy jesteśmy dobrze zabezpieczeni. A co do samego kredytu - na rynku jest bardzo dużo ofert, które są naprawdę korzystne, za przykład niech posłuży Raiffeisen Polbank - Duża kwota, długi okres kredytowania. Moim zdaniem warto się zainteresować tematem bo nie ma nic lepszego niż własne 4 kąty.

hannaa89
Kontakt:

Post autor: hannaa89 » 02 gru 2017 14:57

Obecnie coraz trudniej otrzymać taki kredyt, trzeba mieć dobrą zdolność kredytowa i spory wkład własny (od kilku do nawet kilkudziesięciu procent). Przed decyzją warto poradzić się jakiegoś fachowca - doradzi jaki kredyt będzie najbardziej odpowiedni. Tu http://bankowoscfirmowa.pl/oferta/klien ... hipoteczna można poradzić się co do kredytu hipotecznego - jest tam też o nim parę słów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”