Wyjazdy narciarskie latem

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
aga77

Wyjazdy narciarskie latem

Post autor: aga77 » 02 lip 2016 00:02

Widzieliście już ten ciekawy wypad we włoskie Alpy? Propozycja jest bardzo atrakcyjna, a przede wszystkim tania. Taki wyjazd na narty w środku lata może dobrze nam zrobić. Warto się nad tym zastanowić. Nie wiem czy jakieś inne biuro oferuje tego typu rozwiązania.

betty77
Kontakt:

Re: Wyjazdy narciarskie latem

Post autor: betty77 » 02 lip 2016 12:13

Jak dla mnie lato to czas na mazury :D

Reeberes

Post autor: Reeberes » 22 wrz 2016 08:57

Jak myślicie warto kupić narty używane na sezon bądź dwa ? bo potrzebuje jakiś fajnych dobrych nart.

vikav

Post autor: vikav » 27 wrz 2016 16:19

Czy wyjeżdżając na narty zawsze wykupujecie ubezpieczenie turystyczne?
Ciekawe czy przy uprawianiu tego sportu jest ono bardziej kosztowne?
Podobno najlepiej jest porównać sobie różne warianty.

Oliwa

Post autor: Oliwa » 29 wrz 2016 08:29

Znam fajne miejsca na narty w lecie gdzie nie ma dużo ludzi. Serwisant polecił mi kilka pensjonatów we Włoszech. Ktoś chce poznać ich nazwy to na PW :D

Azamag

Post autor: Azamag » 04 paź 2016 19:45

Latem to ja jednak wolę wypoczynek nad wodą. Plaża gorący piasek, błogie lenistwo lub odkrywanie nowych nieznanych miejsc na wycieczkach objazdowych. Narty to jednak zimowa forma wypoczynku dlatego też za termin wyjazdu wybieram styczeń bądź luty. Aby zarezerwować fajną propozycję wyjazdu rozglądam się za nią dużo wcześniej. Tak też jest w tym roku gdzie właśnie jestem w trakcie rezerwacji wyjazdu. Mój wybór padł na Bukowel gdzie jest sporo tras narciarskich. Nie są one długie ale łącząc je można zafundować sobie dłuższe zjazdy. Nocować będę w sąsiedniej miejscowości Mikuliczynie skąd na stoki dowozić mnie będzie autobus zapewniony przez organizatora wyjazdu (Wytwórnię Wypraw) lub będę docierać tam komunikacją lokalną. Zapowiada się wjazd pełen atrakcji w tym min. zwiedzanie Lwowa.

RenuJi

Post autor: RenuJi » 10 paź 2017 09:05

Ja przyznam się Wam, że jak do tej pory jeszcze nie jeździłam na nartach. Niemniej jednak od zawsze chciałam spróbować swoich sił. Jednak bez takiej opcji jak http://nrnf.pl/ubezpieczenia-narciarskie/ na pewno się na to nie zdecyduję. Szczególnie, że chyba należę do tych osób, które pech szczególnie lubi. Wobec czego wolę się zabezpieczyć, zanim coś poważnego mi się stanie. Jak to się mówi, lepiej na zimne dmuchać:).

martyna317

Post autor: martyna317 » 24 paź 2017 22:20

Generalnie polecam się ubezpieczyć bo narty to wypadkowy sport. Koleżanka jeździ co roku w alpy włoskie i zawsze się ubezpiecza. Trzeba tylko rozeznać się po ubezpieczycielach. Wiem, że w http://www.viennalife.pl/oferta/ubezpieczenia/ mają sporą ofertę a więc warto się zainteresować.

martynaF

Post autor: martynaF » 06 lis 2017 14:03

Latem w Alpy to super pomysł. Ja się na pewno wybiorę jeszcze nie raz. Ale pamiętajcie, żeby wykupić dodatkowo ubezpieczenie turystyczne, bo na nartach łatwo o wypadek, dlatego ja przed każdym takim wyjazdem wykupuję sobie ubezpieczenie w PZU. Kilka złotych dziennie a spokój przez cały wyjazd olbrzymi.

Clary084

Post autor: Clary084 » 27 lis 2017 16:43

Mi w zupełności wystarczą polskie Tatry :D Uważam, że nasze góry są równie piękne i pełne uroku. Gdy tylko mam taką okazję, staram się jak najczęściej tam wyjeżdżać. Często planując taki wyjazd czytam soie co i gdzie można zwiedzić - http://odkrywca24.pl/ Na takich blogach można znaleźć naprawdę bardzo dużo różnego typu cennych porad, które znacznie ułatwiają podróżowanie. Z autorami wpisów można wspólnie odkrywać oraz to nowsze miejsca, w których jeszcze się nei było.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”