Ogród zimowy - dobry pomysł?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
andzela

Ogród zimowy - dobry pomysł?

Post autor: andzela » 27 lip 2016 11:52

Zawsze marzyłam o tarasie, takim całorocznym, na którym każdego dnia mogłabym wieczorem usiąść, wypić ciepła herbatę i oglądać zachód słońca. :) Niestety jakoś do tej pory ciągle odwlekaliśmy realizację tego planu (głównie ze względu na pieniądze :p). W końcu nadszedł jednak moment gdy chcemy totalnie przebudować nasz ogród, który jest dosyć duży i myśleliśmy o zrobieniu albo tarasu albo altanki. Na szczęście dwa dni temu wpadłam na ogród zimowy, który jest rozwiązaniem idealnym. Nie wiem czy kiedyś coś takiego widziałyście, jeśli nie to możecie zobaczyć tutaj: http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/ ... ody-zimowe. Na zdjęciach wyglądają naprawdę pięknie, przytulnie i tak klimatycznie. Jednak zastanawiam się jak tego typu konstrukcje się sprawdzają w takich warunkach atmosferycznych. Macie może takie ogrody zimowe przy swoich domach? Dobrze się sprawdzają?

gosh

Re: Ogród zimowy - dobry pomysł?

Post autor: gosh » 28 lip 2016 08:50

Ja bardzo lubię takie zimowe ogrody.

AdaWos

Post autor: AdaWos » 01 wrz 2016 10:36

ogrody zimowe mają niesamowity klimat jednak osobiście jestem raczej fanką ogrodów letnich, co jakis czas udoskonalam swój ogród, ostatnio postawilam na takie nowoczesne systemy nawadniające.

Awatar użytkownika
miralo

Post autor: miralo » 07 wrz 2017 21:26

Mi się podobają piękne ogrody zimowe, ale akurat ja mam zbyt mało czasu na to. Wolę więcej poświęcić czasu w lecie na ogród. Za to w sezonie zimowym, szukam ciekawych rozwiązań na różne kompozycje kwiatowe, rozwijam swoje wiadomości na ich temat.

Nati

Post autor: Nati » 08 wrz 2017 18:20

Ja nie lubię, ale jak widać to jest kwestia tego, kto ma jakie gusta.

zdetka

Post autor: zdetka » 12 wrz 2017 12:28

Ciekawe, pierwszy raz słyszę o ogrodach zimowych. Szczerze powiem, że brzmi ciekawie- bardzo podoba mi się taki pomysł. Aktualnie szukam dobrej jakości mebli ogrodowych, przede wszystkim interesują mnie fotele ogrodowe , ponieważ teraz po sezonie można je zakupić znacznie taniej. A na ta Garden Space są ponadczasowe i będą służyć na bardzo długie lata. Sądzicie, że takie fotele będą nadawać się do tego ogrodu zimowego?

Amelia

Post autor: Amelia » 18 wrz 2017 20:38

Pewnie że fajny :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”