Co na migrenę?

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
margo903

Co na migrenę?

Post autor: margo903 » 24 sie 2016 07:31

HEJ
Kilka razy w miesiącu męczą mnie bóle głowy, zazwyczaj jest to związane z okresem, albo ze stresem. Wkurza mnie branie tabletek (najczęściej Ibuprom, bo paracetamol na mnie nie działa), w końcu ma to swoje skutki uboczne.
Czy macie jakieś swoje sprawdzone sposoby na ból głowy? Jakiś masaż, czy zioła, czy cokolwiek? Proszę piszcie.
Pozdrawiam i - czekam

ewelina546

Re: Co na migrenę?

Post autor: ewelina546 » 24 sie 2016 10:28

Witam.
Spróbuj ketonal, ale jeśli tabletki przeciwbólowe nie pomagają to potrzebna jest konkretna diagnostyka. Po pierwsze udać się do dobrego neurologa, który zleci badania obrazowe. W Warszawie jest klinika PsychoMedic, gdzie pracują profesjonaliści, więc na pewno pomogą.W klinice jest możliwość rejestracji online 7 dni w tyg, 24h

gagatka

Post autor: gagatka » 24 sie 2016 11:16

Ketonal? To bardzo nieodpowiedzialne brać go jak cukierki.

rafek34

Post autor: rafek34 » 13 wrz 2016 17:00

Ketonal jest bardzo silny. Nie polecałabym go... Lepiej już pójść do lekarza i szukać jakiegoś innego rozwiązania. Choćby można postawić na pomoc online. Nie trzeba wtedy nawet ruszać się z domu. EDoktor24 usługi ma od ręki. Można wykupić sobie abonament i mieć pełną obsługę. W każdej chwili czy to z telefonu czy z komputera. A migreny potrafią uprzykrzyć życie, dlatego warto działać od zaraz.

Melania111

Post autor: Melania111 » 21 lis 2016 15:41

Moim zdaniem powinnas wybrac sie do lekarza neurologa, po co masz sie faszerowac lekami bezsensu? lekarz przebada cie i zobaczy co ci tak naprawde dolega i przepisze konkretny lek. Jakis czas temu bylam u neurologa.

elabarbara

Post autor: elabarbara » 10 lis 2017 17:03

By pozbyć się uporczywego bólu głowy, słyszałam że warto spróbować możliwej do samodzielnego wykonania mikstury z miodu i orzechów. Że jest skuteczny. Ja nie wiedziałam o tym ale niedawno przeczytałam poradnik o naturalnych lekach na ból głowy- http://www.med-online.pl/naturalny-lek- ... egliwosci/ . Myślę że warto spróbować :)

MayThai
Kontakt:

Post autor: MayThai » 13 lis 2017 09:51

Warto szukać alternatywnych dla farmakoterapii metod walki z bólem. Pomocna może się okazać refleksologia. Uciskanie odpowiednich punktów na stopie potrafi zdziałać cuda. Nigdy nie zaszkodzi spróbować tajskiego masażu stóp z wykorzystaniem balsamów i maści rozgrzewających - http://maythai.pl/tajski-masaz-stop/ Metod walki z bólem może być wiele, a może właśnie ta przyniesie oczekiwane rezultaty.
Masaż tajski - May Thai Massage Kraków

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”