romantyczny weekend

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Miranda

Re: romantyczny weekend

Post autor: Miranda » 26 lip 2017 17:16

Jeśli romantyczny weekend to tylko w Kazimierzu Dolnym! Polecam piękną miejscówkę - Villa Bohema. W cenie noclegu można korzystać z basenu. Na miejscu jest również SPA . Dostępne są np pakiety dla dwojga :) Kazimierz to piękne miejsce, naprawdę warto się wybrać tam na wycieczkę.

biedroska

Post autor: biedroska » 10 sie 2017 21:44

Fajne miejsce na romantyczny weekend we dwoje to także hotel verde montana w kudowie zdroju. My udalismy się tam z mężem razem, żeby skorzystać z zabiegów spa. Było naprawdę cudownie.

Miłka83

Post autor: Miłka83 » 26 sie 2017 22:08

Ja znam idealne miejsce na romantyczny pobyt we dwoje, niedaleko Warszawy, czyli jeśli jesteście ze stolicy, to wcale nie będziecie musieli spędzać pół dnia w podróży ;) Dokładniej sprawdź sobie namiary na Pałac Domaniowski, z tego, co pamiętam mają specjalne pakiety na takie wyjazdy we dwoje, które zawierają zabiegi SPA oraz romantyczną kolację.

nina_ky

Post autor: nina_ky » 28 sie 2017 12:16

Myślę, że warto w góry jechać na romantyczny weekend. Tam jest najlepsza atmosfera.

vikav

Post autor: vikav » 03 wrz 2017 19:28

Proponuje odwiedzić Źródełko Miłości gdzie spełniają się wszystkie marzenia. Moja znajoma powiedziała tam "tak" swojemu ukochanemu.
Zresztą całe Roztocze jest romantycznym miejscem, gdzie panuje jakaś magia.

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 22 wrz 2017 13:32

Każda para powinna co jakiś czas przeżyć romantyczny weekend, by podtrzymać ogień w związku. Ja mogę Wam polecić do tego hotel Jachranka, w którym na pewno miło spędzicie czas. Tam będziecie mieli co razem robić zarówno w hotelu, jak na przylegających do niego terenach. Sprawdźcie sami :)

Kaś90

Post autor: Kaś90 » 22 wrz 2017 14:28

A może tak weekend w jakiejś pięknej stolicy? My z mężem na rocznicę planowaliśmy wyjazd w góry, jednak trochę ostatnio przeglądałam w sieci blogów i artykułów i pomyślałam, czemu na przykład nie wybrać się we wspaniałą wycieczkę na Litwę, do Wilna. Nigdy nie mieliśmy okazji tam być, więc czuję, że to będzie naprawdę niezapomniana rocznica.

Krysta097

Post autor: Krysta097 » 27 lis 2017 17:43

Romantyczny wyjazd dla różnych osób sumie znaczy coś innego. Jedni wyobrażają go sobie jako wyjazd do SPA i leniuchowanie i relaksowanie siecały dzień, potem jakaś kolacja i dyskoteka. A inni za romantyczne uważają aktywne spędzanie wspólnego czasu. Sama najbardziej lubię zwiedzać nowe miejsca ze swoją ukochaną osobą. Wspólnie szukamy opinii na temat różnych miejsc (np. tu http://polskiekrainy.pl/) i potem planujemy jak najwięcej atrakcji i zwiedzania. Nie lubimy siedzieć w miejscu leniuchować.

kalicki12

Post autor: kalicki12 » 29 lis 2017 09:33

Kraków na pewno będzie świetnym miejscem na taki wyjazd. Jest to bardzo romantyczne miasto i każdy znajdzie tam coś dla siebie. Jeżeli chodzi o noclegi Kraków to polecam zapoznać się z ofertą http://www.premiumhostel.pl/. Jest on bardzo dobrze zlokalizowany, wygodny i niedrogi. Czego chcieć więcej :)

anja87

Post autor: anja87 » 30 lis 2017 14:36

Romantyczny wyjazd dla różnych osób sumei znaczy coś innego. Jedni wyobrażają go sobie jako wyjazd do SPA i leniuchowanie i relaksowanie siecały dzień, potem jakaś kolacja i dyskoteka. A inni za romantyczne uważają aktywne spędzanie wspólnegoczasu. Sama najbardziej lubię zwiedzać nowe miejsca ze swoją ukochaną osobą. Wspólnie szukamy opinii na temat różnych miejsc (np. tu http://polskiekrainy.pl/) i potem planujemy jak najwięcej atrakcji i zwiedzania. Nie lubimy siedzieć w miejscu leniuchować.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”