Warszawa - najlepsze kliniki

O wszystkim co dzieje się teraz wokół nas
Karina37

Warszawa - najlepsze kliniki

Post autor: Karina37 » 20 gru 2016 22:50

Które kliniki w stolicy według Was mają najlepszą ofertę? I dlaczego? Uzasadnijcie, proszę.

Awatar użytkownika
Greta

Re: Warszawa - najlepsze kliniki

Post autor: Greta » 29 gru 2016 14:45

Od pewnego czasu zastanawiam się nad tym, czy nie przenieść się do American Clinic w Wilanowie (Medicover), bo odkąd mam wiedzę, że tam lekarze to międzynarodowe środowisko (są lekarze z Polski, ale też z zagranicy), a każdy pacjent, na „dzień dobry”, jest obsługiwany przez dedykowaną pielęgniarkę, która pomaga w każdej sytuacji odnaleźć się i trafić pod właściwe drzwi, jest dla mnie bezcenny.

Sama klinika jest nowoczesna, czysta, dobrze wyposażona, co nie jest standardem wielu innych klinik, które miałam okazję odwiedzić do tej pory.
Ponad standardowe jest również to, że ma życzenie pacjenta klinika oferuje, tzw. „second opinion”, czyli konsultacje z lekarzami z klinik na całym świecie, z którymi współpracują. W sytuacji, kiedy zdrowie pacjenta i właściwe leczenie wymaga takiej konsultacji – bezcenna możliwość!

Tymoteusz1

Post autor: Tymoteusz1 » 01 lis 2017 18:44

Jeśli macie problemy z żyłami, to ja mogę Wam polecić Centrum Flebologii. To pierwsza tego rodzaju placówka w Warszawie, więc śmiało możecie udać się tam na leczenie. Szczegóły poznacie w http://www.centrumflebologii.pl/pl/klinika Jestem przekonany, że to dobry wybór.

basia123

Post autor: basia123 » 16 lis 2017 12:40

Zalezy o jakie kliniki chodzi...ja moge polecic klinike medycyny estetycznej...http://www.modelki-medycynaestetyczna.pl. Wlasnie w weekend po raz kolejny skorzystam z ich uslug, tym razem jako modelka, wiec z meeeeeeeeeeeeeeeeeeega znizka...kazdy moze sie zapisac i skorzystac z tej swietnej okazji!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Aktualne sprawy”